Reklama

Klaudia El Dursi w skąpej bieliźnie! Tak wystroiła się na randkę!

Klaudia El Dursi to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd TVN. Piękna modelka doskonale wie, jak podgrzać atmosferę. Ostatnio na jej profil trafiły zdjęcia, do których zapozowała w skąpej bieliźnie. Dodała, że strój, jak i kokarda, w którą się "zapakowała" są specjalnie dla męża. Fani nie kryli zachwytu!

Klaudia El Dursi na Instagramie

Klaudia El Dursi jest gwiazdą "Hotelu Paradise". Dzięki prowadzeniu randkowego reality show Siódemki zyskała popularność, o jakiej pomarzyć mogą zgłaszający się do udziału w programie uczestnicy. Piękną modelkę tylko na Instagramie śledzi ponad 800 tysięcy osób. Choć 33-latka najczęściej pokazuje im kulisy swojej pracy, to czasem zdarza jej się uchylić rąbka na temat swojego życia osobistego. El Dursi prywatnie jest mamą dwóch chłopców - Dawida oraz Jasia. Młodszy jest owocem związku gwiazdy z jej obecnym partnerem Jackiem.

Klaudia El Dursi w bieliźnie

Klaudia El Dursi opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu relację, która wprawiła jej fanów w osłupienie. Modelka najpierw udostępniła zdjęcie przedstawiające dwa kieliszki, świece, chłodzące się trunki oraz miniaturowy torcik z jedną świeczką, jednak to drugi opublikowany przez nią kadr przykuł uwagę wszystkich. 33-latka pokazała się internautom w skąpiutkiej bieliźnie, z fikuśną kokardą zamiast biustonosza.

Reklama

Myślicie, że spodoba mu się prezent? - zwróciła się figlarnie do swoich odbiorców i pożyczyła ukochanemu:

"Wszystkiego najlepszego, Jacku"

Wygląda na to, że Klaudia i jej partner mieli szczególną okazję do świętowania. Niedługo po tym, jak gwiazda "Hotelu Paradise" pochwaliła się w sieci gorącą fotografią, obserwatorzy zasypali ją wiadomościami. Następnego dnia postanowiła więc opowiedzieć im co nieco o romantycznym wieczorze z ukochanym. Nie sposób nie zauważyć, że po randce była w wyśmienitym humorze.

Modelka podzieliła się też historią kokardy, w którą "zapakowała się" dla swojego Jacka.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL