Klaudia El Dursi świętuje 14. urodziny syna. Gdy została mamą miała zaledwie 19 lat

Klaudia El Dursi zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający post. Celebrytka właśnie świętuje 14. urodziny swojego syna i ta niezwykła uroczystość zachęciła ją do zwierzeń. Modelka wyznała, że pierwsze lata macierzyństwa wcale nie były dla niej łatwe...

Klaudia El Dursi: Popularność

Klaudia El Dursi sławę zyskała dzięki udziałowi w ósmej edycji programu "Top Model". Jako pierwsza w historii otrzymała złoty bilet, jednak ostatecznie zajęła 5. miejsce. Podbiła jednak serca widzów i kontynuowała karierę w produkcjach emitowanych na antenie TVN. Pojawiła się m.in. w serialach "BrzydUla" oraz "Prosto w serce". Od 2020 roku prowadziła "Hotel Paradise", popularny reality-show, który jest oparty na amerykańskim formacie.

Reklama

Modelka jest bardzo aktywna w sieci. Na Instagramie śledzi już ponad 830 tysięcy osób. Gwiazda show "Hotel Paradise" za pośrednictwem InstaStories często pokazuje fanom swoją codzienność. Na swojej tablicy ze zdjęciami regularnie publikuje zaś kolejne zachwycające kadry.

Klaudia El Dursi świętuje urodziny syna

Prywatnie Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów. Jak wyjawiła, matką została mając 19 lat, a z ojcem Dawida (swojego pierwszego syna) rozstała się krótko po narodzinach dziecka. "Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem" - mówiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

Teraz syn modelki kończy 14 lat. Celebrytka postanowiła uczcić urodziny najstarszej pociechy i podzieliła się z fanami serią zdjęć i poruszającym opisem. 

- Dokładnie 14 lat temu moje życie się odmieniło... Mając 19 lat, urodziłam synka i choć zawsze chciałam być młodą mamą, bywało różnie... Teraz jesteś moim przyjacielem, wsparciem i motywacja. Moją miłością. Dla Ciebie chce być lepsza wersja siebie. Dziękuję Synku - napisała.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama