Kinga Rusin wygląda jak nastolatka! Tak wygląda w stroju kąpielowym

Kinga Rusin poinformowała swoich fanów, że właśnie kończy swoją australijską podróż. Na zakończenie zamieściła kilka kadrów, w tym jeden w stroju kąpielowym. Natychmiast posypały się komplementy!

Kinga Rusin w stroju kąpielowym

Australia z pewnością należy do miejsc powszechnie uważanych za niezwykle piękne, dzikie i malownicze. To właśnie ją za swój cel kolejnej podróży wybrała dziennikarka Kinga Rusin. Kobieta słynie ze swojego zamiłowania do odwiedzania nowych miejsc. Niezmiennie, na bieżąco dzieliła się każdym dniem swojej wycieczki w relacjach na Instagramie. Znalazł się też czas na zamieszczenie osobnych postów, w tym jednego, który podsumował cały wyjazd. Kinga Rusin podkreśliła, jak bardzo zachwyciła ją Australia i sama przyznała, że ma zamiar wrócić!

"To było piękne pożegnanie z Australią, choć mam nadzieję, że na niezbyt długo"

Reklama

W poście znalazło się kilka zdjęć, a na jednym z nich podróżniczka wygrzewa się w stroju kąpielowym. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy pospieszyli z komplementami:

"Piękna";

"Cudowne zdjęcia";

"Jak zawsze ślicznie";

"Wow, wspaniale";

"Nastolatka" - pisali fani. 

Kinga Rusin - kariera

Kinga Rusin to rozpoznawalna polska dziennikarka. Widzowie pamiętają ją z programu "Dzień Dobry TVN", ale także z "Agent - Gwiazdy", gdzie była prowadzącą. Dwa lata temu dziennikarka poinformowała, że odchodzi z telewizji i obecnie zajmuje się prowadzeniem własnej marki kosmetycznej. Oprócz tego Kinga nie porzuciła swojej pasji podróżowania i chętnie odwiedza kolejne zakątki świata. Relacjami z podróży dzieli się chociażby na swoim Instagramie, na którym zebrała dość duże grono fanów - konto dziennikarki obserwuje aż 550 tysięcy osób!

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy