Kim Kardashian skrytykowana po Met Gali 2022!

Met Gala 2022 już za nami. W mediach jak zawsze pojawiły się fotografie gwiazd, które zaprezentowały się na czerwonym dywanie w spektakularnych kreacjach. Tym, co najbardziej przykuło uwagę dziennikarzy i fanów widowiska była kreacja Kim Kardashian. Gwiazda pojawiła się na imprezie w sukience Marilyn Monroe i wywołała sporo kontrowersji. Poszło głównie o jej wyznanie, z którego wynika, że aby zmieścić się w wąski strój, musiała schudnąć 7 kilogramów. To nie spodobało się Lili Reinhart, gwieździe "Riverdale", która nazwała celebrytkę "głupią".

Kim Kardashian wcisnęła się w sukienkę Marilyn Monroe

Kim Kardashian po raz kolejny zaskoczyła fanów. Tym razem wiele emocji wzbudziło jej wyznanie dotyczące diety. Miliarderka na czerwonym dywanie pojawiła się w złotej sukni, tej samej, w której przed laty przed prezydentem Johnem F. Kennedym wystąpiła Marilyn Monroe. Gwiazda przyznała, że pokazanie się w zjawiskowej kreacji kosztowało ją sporo wysiłku i wyrzeczeń. Jak zapewnia, w ciągu zaledwie trzech tygodni, schudła 7 kilogramów.

Gwiazda "Riverdale" krytykuje Kim Kardashian

Szczerość Kardashianki nie przypadła jednak do gustu innym gwiazdom. Szczególnie ostro na temat jej wyznania wypowiedziała się Lili Reinhart, którą widzowie kojarzą przede wszystkim z serialu "Riverdale". Aktorka stwierdziła, że wyznanie Kim Kardashian było "bardzo złe". Na InstaStory opublikowała krótki komentarz.

Reklama

Matura 2022: Zobacz arkusz CKE i odpowiedzi z matematyki

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy