Kiedyś aktorka, a dziś? Tak zarabia Klaudia Halejcio

31-letnia celebrytka pracuje od wczesnego dzieciństwa. Chociaż ma na swoim koncie wiele ról aktorskich, to dzisiaj rzadko można zobaczyć ją na scenie. Dziecięca gwiazdka nie może narzekać jednak na brak propozycji współpracy, a na Instagramie chętnie chwali się swoim luksusowym życiem.

W show-biznesie od dziecka

Klaudia Halejcio urodziła się 13 września 1990 r. w Warszawie. Od dziecka przejawiała umiejętności aktorskie. W telewizji po raz pierwszy pojawiła się w spektaklu "Dziady" w 1997 roku. Rok później pojawiła się w jednym z odcinków serialu "13 posterunek". Przełomem była rola rolą Andżeliki w serialu "Złotopolscy". Zdolna nastolatka szybko skradła serca widzów. 

Od tamtej pory zagrała w wielu popularnych produkcjach m.in. w "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Hotelu 52", "Przepisie na życie" czy "Last Minute". Nie zdecydowała się jednak na studia w szkole aktorskiej - wybrała psychologię. Klaudia Halejcio od kilku lat gra głównie epizody i drugoplanowe role m.in. w "Pierwszej miłości", "Ojcu Mateuszu" czy "O mnie się nie martw". W tym roku można ją było zobaczyć  w filmie "Gierek".

Reklama

Klaudia Halejcio mieszka w bajkowej posiadłości za 9 mln zł!

"Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio pokazała nowy dom! Kosztował fortunę!

Kariera w internecie

Aktorka nie może jednak narzekać na brak zawodowych zobowiązań. Współpracuje z wieloma popularnymi markami i podpisała kilka lukratywnych kontraktów reklamowych. Nie wstydzi się podkreślać, że obecnie pracuje przede wszystkim jako influencerka. Jej instagramowy profil obserwuje prawie 600 tys. użytkowników. Pod względem zawieranych współpracy może się z nią równać chyba jedynie Agnieszka Kaczorowska, która równie chętnie dodaje posty sponsorowane. 

31-latka nie kryje, że to właśnie dzięki reklamom na Instagramie zarobiła dużą sumę pieniędzy. Kobieta zawód influencerki traktuje bardzo poważnie i nie boi się promować różnorodnych produktów. Na jej koncie zajedziemy współpracę z producentami: książek, butelek, kosmetyków, ubrań, a także firmami AGD. Odkąd została matką, chętnie reklamuje również akcesoria dla dzieci. W postach sponsorowanych często towarzyszy jej córeczka.

Jednak coraz częściej można pod jej postami przeczytać negatywne komentarze. Obserwatorzy gwiazdy narzekają na ciągłe reklamy. Do tego Halejcio nie jest zbyt wybredna jeśli chodzi o reklamowane przez nią produkty. Czarę goryczy fanów przelał ostatnio post, w którym celebrytka zachwalała... urządzenie do zwalczania roztoczy! "Lubię Cię Klaudia, ale Twój insta wygląda jak dział ogłoszeń drobnych w codziennych gazetach. Jeden wielki słup reklamowy", "Dokładnie. Czytasz każdy post i tylko się zastanawiasz, w którym momencie wjedzie reklama, bo tu nie ma postów bez reklamy i współpracy", "Ogarnij się, jakbyś mogła, to byś reklamowała deskę klozetową, jesteś strasznie pusta" - można przeczytać pod zdjęciem. 

Halejcio zdradza swój sekret. Dzięki temu dorobiła się majątku!

Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę! Co za zmiana!


  swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy