Keke Palmer została mamą. Jej syn ma niezwykłe imię

O tym, że Keke Palmer spodziewa się dziecka, zaczęło być głośno pod koniec ubiegłego roku. W listopadzie 29-letnia zdobywczyni Emmy, debiutując w "Saturday Night Live", potwierdziła trwające od dłuższego czasu spekulacje, że jest w stanie błogosławionym. Teraz za pośrednictwem Instagrama przedstawiła światu swojego pierwszego syna.

Zaledwie godzinę po publikacji na Instagramie postu Keke Palmer, popularnej aktorki i piosenkarki, o tym, że wraz z Dariusem Jacksonem, trenerem fitnessu, przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, niemal 700 tys. obserwatorów polubiło tę wiadomość (obecnie 1,4 mln). Nie obyło się rzecz jasna bez gratulacji. Choć przyznać trzeba, że część była dość lapidarna, jak chociażby emotikonka w kształcie serduszka, jaką pozostawił po sobie Jimmy Fallon.

Jak informuje People, młodzi rodzice bardziej jednak niż na gratulacjach od znanych i lubianych, skoncentrowali się na przekazaniu fanom relacji z pierwszych chwil rodzicielstwa. Keke Palmer potwierdziła zatem, że swojego pierworodnego syna nazwali Leodis "Leo" Andrellton.

Reklama

Na pierwszym slajdzie opublikowanym w sieci podzieliła się zdjęciem, jak wyglądają po "zaledwie 48 godzinach bycia rodzicami!". W następnym slajdzie Palmer udostępniła wideo, na którym śpiewa "Someone" El Debarge Jacksonowi w samochodzie. Niedługo po tym, jak zaczęli się spotykać.

Całość zaś opatrzyła czułym komentarzem. "Staliśmy się dla siebie nawzajem kimś ważnym i stworzyliśmy kogoś o wyglądzie Boga".

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy