Keanu Reeves po wielu tragediach w końcu odnalazł szczęście. Ulubieniec widzów w pięknych słowach o ukochanej

Keanu Reeves w ramach promowania filmu "John Wick 4" udzielił wielu wywiadów. W jednym z nich otworzył się na temat związku z Alexandrą Grant. Zapytany o to, kiedy czuje największe szczęście, odpowiedział, że u boku ukochanej.

Keanu Reeves, który przyszedł na świat 2 września 1964 roku w Bejrucie, może pochwalić się unikalną urodą, którą odziedziczył po swojej matce, Patricii Taylor, pochodzącej z Anglii z irlandzkimi korzeniami, oraz po ojcu, Samuelu Nowlinie Reevesie, mającym hawajsko-chińskie pochodzenie. Imię Keanu, oznaczające "chłodny wiatr wiejący z gór" w języku polinezyjskim, zostało mu nadane przez ojca, odzwierciedlając jego wyjątkowe korzenie.

Reklama

Kariera Reevesa mogła potoczyć się zupełnie inaczej, gdyż miał predyspozycje, by zostać zawodowym hokeistą, lecz plany te zniweczyła kontuzja. Jego sportowa pasja i zdolności fizyczne otworzyły mu jednak drzwi do świata filmów akcji. Po triumfie z "Matrixem", Reeves zasłynął jako aktor nieustraszony, biorący na swoje barki ratowanie świata w takich rolach jak Neo, Johnny Mnemonic, John Constantine, Klaatu, czy John Wick. Jest znany z tego, że niemal wszystkie sceny kaskaderskie, w tym walki i akrobacje, wykonuje osobiście, co stanowi około 90% jego filmowych wyczynów.

Keanu Reeves przeżył tragedię

W wigilię Bożego Narodzenia 1999 roku, Keanu Reeves doświadczył nieopisanej tragedii, kiedy jego narzeczona, Jennifer Syme, urodziła martwą córkę. Ten cios pchnął aktora do zagłębienia się w pracę, by stłumić ból. Jednak tylko cztery miesiące później, Reeves ponownie stanął w obliczu tragedii, kiedy Syme zginęła w wypadku samochodowym. Te ciągłe nieszczęścia głęboko go dotknęły, prowadząc do depresji, z której z trudem wydobył się dzięki terapii. Aktor podkreśla, że "Żałoba zmienia swój kształt, ale nigdy nie mija", odzwierciedlając trwały wpływ straty na jego życie.

Mimo tych tragedii, Reeves znalazł sposób, by ponownie otworzyć się na miłość. Przez lata, unikając publicznego dzielenia się swoimi uczuciami i żyjąc w samotności, w końcu w 2019 roku, na gali LACMA Art + Film, pojawił się z Alexandrą Grant - artystką sztuk wizualnych, która była jego długoletnią przyjaciółką. Ich związek, potwierdzony zaręczynami w 2020 roku, wskazuje na to, że Grant pomogła Reevesowi znaleźć szczęście i ukojenie po latach bólu.

Keanu Reeves mówi o związku. To prawdziwe szczęście

Mimo ogólnego entuzjazmu wobec nowego rozdziału w życiu Keanu Reevesa, nie brakuje też krytycznych głosów w internecie. Niektórzy fani wyrażają zdziwienie, sugerując, że Alexandra Grant, partnerka aktora, jest "za stara" dla niego. Co ciekawe, w rzeczywistości Grant jest młodsza od Reevesa o 9 lat, co demaskuje stereotypy dotyczące wieku w związkach.

Reeves i Grant, choć zdecydowanie stronią od medialnego rozgłosu, czasem dzielą się fragmentami swojego życia prywatnego. Podczas jednego z wywiadów dla magazynu PEOPLE, Reeves opowiedział o chwilach, które uznaje za szczęśliwe w ich związku. "Kilka dni temu z moją ukochaną. Byliśmy w łóżku, śmialiśmy się, wygłupialiśmy. Było świetnie. Po prostu cudownie było być razem," wspominał aktor. Ta szczera anegdota podkreśla siłę i głębię ich więzi, przekraczając powierzchowne oceny związane z wiekiem.

Reeves w tym samym wywiadzie podzielił się kilkoma ciekawostkami ze swojego życia.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy