Reklama

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie z plaży. "Ale rzeźba"

Katarzyna Skrzynecka wybrała się nad polskie morze i pochwaliła się fanom zdjęciową relacją z rodzinnego spaceru po plaży. Uwagę przykuwa wakacyjna opalenizna, ale nie tylko. "Wow, ale rzeźba!" - napisała jedna z fanek. 51-letnia gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" od razu zareagowała.

Katarzyna Skrzynecka na Instagramie

Katarzyna Skrzynecka od lat prężnie działa w show-biznesie i stale podejmuje się nowych wyzwań zawodowych. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją ostatnio w filmach "Koniec świata, czyli kogel mogel 4" oraz "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W telewizji natomiast pojawia się m. in. w serialu "Na dobre i na złe". Jest także jurorką w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", który jesienią powróci na antenę Polsatu z siedemnastą edycją.

Choć trwa sezon urlopowy, Katarzyna Skrzynecka wcale nie zwalnia tempa. 51-letnia aktorka i wokalistka jest obecnie nad polskim morzem, gdzie łączy pracę z rodzinnym wypoczynkiem. Wszystko na bieżąco pokazuje na swoim instagramowym profilu, który obserwuje już niemal 190 tysięcy osób.

Reklama

"Popracowano. Koncert na wybrzeżu zagrany, mężowskie warsztaty sportowe poprowadzone. Zostały nam jeszcze dwa dni na słoneczne spacery. Na słonecznej mieleńskiej plaży dużo, dużo wakacyjnych gości. Jeśli trudno o wolne miejsce nad wodą, można przemieścić się nieopodal do spokojnych Łaz (czy Łazów? Jak powinniśmy prawidłowo odmieniać? Bo każdy mówi inaczej...) by znaleźć spokój, szum fal, swobodnie dużo miejsca i frajdę długich spacerów plażą, jakie pamiętam z dzieciństwa z moimi rodzicami" - pisała ostatnio na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka odsłania ciało na plaży

Skrzynecka swoją relację z pobytu nad Bałtykiem opatrzyła zdjęciem, do którego zapozowała z mężem Marcinem Łopuckim i 11-letnią córką Alikią. Fotografia wywołała niemałe poruszenie. Wzrok internautów przykuła nie tylko wakacyjna opalenizna całej rodziny. Komentujący zwrócili też uwagę na imponującą muskulaturę ukochanego Skrzyneckiej.

"Wow, jaka rzeźba!" - napisała jedna z fanek aktorki.

51-letnia gwiazda nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi i zażartowała: "Moja? A dzięki, dzięki".

Pod kolejnymi kadrami z wakacji gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" zamieściła tekst jednej ze swoich piosenek.

"Zachody słońca wciąż od lat
Miewają pomarańczy smak
Być może...
Nad morzem...
I mimo, że są słodkie tak,
To jednak wciąż jak światem świat,
Wśród ludzi
Coś się budzi
Dobrego, ciepłego, pięknego,
Jak czar złotych plaż.

Z nieba pomarańcze
Słońce chyli do mórz,
By dniem wzejść nad szczyty gór...
Kiedy bosa tańczę
W blasku pomarańczowych zórz,
Na tej plaży budzę się
Wyzwolona, jak nowa co dzień..." - zacytowała utwór "Pomarańcze" wyraźnie wakacyjnie nastrojona gwiazda.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy