Reklama

Katarzyna Glinka pokazuje ciało w stroju kąpielowym

Katarzyna Glinka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia z urlopu. Aktorka obecnie wypoczywa w Grecji, skąd przesyła słoneczne pozdrowienia. Pod jedną z fotografii gwiazda "Barw szczęścia" wspomniała m.in. o planach na przyszłość.

Katarzyna Glinka w stroju kąpielowym

Katarzyna Glinka wybrała się na wakacje! Piękna aktorka, którą serialowi widzowie doskonale znają z "Barw szczęścia", odpoczywa w malowniczej Grecji, skąd przesyła za pośrednictwem mediów społecznościowych słoneczne pozdrowienia.

Gwiazda aktywnie działa w mediach społecznościowych, dbając o to, by na jej instagramowym profilu nie wiało nudą! Po pierwszych ujęciach prosto z greckiej wyspy nadszedł czas na pokazanie światu kolejnych zapierających dech fotografii. Tym razem Glinka zaprezentowała się przed obiektywem aparatu, pozując w jednoczęściowym stroju kąpielowym o ciekawym kroju. Kostium podkreślił zgrabną sylwetkę aktorki, która uzupełniła swój look o promienny uśmiech!

Reklama

Na kolejnym zdjęciu Glinka wybrała inną pozę, kładąc się na brzegu i pozwalając, by piasek "ozdobił" jej ciało. Okazuje się, że za dosyć tajemniczym spojrzeniem kryje się zapowiedź zmian!

Katarzyna Glinka: Wakacyjne kadry na Instagramie

W opisie do drugiej fotografii 45-latka wspomniała m.in. o dotychczas podejmowanych przez nią decyzjach, pisząc: "Moje życiowe wybory nie zawsze były świadome. Z różnych powodów/byłam zbyt młoda, niegotowa, kopiowałam wzorce, bałam się, nie miałam odwagi, zwyczajnie nie umiałam inaczej... Teraz świadomie wybieram nową drogę i zaczynam jeszcze raz. Czy się boję - trochę tak. Ale BARDZO tego chcę (...)".

Serialowa Kasia Górka z "Barw szczęścia" zdradziła, że w jej głowie nie brakuje wątpliwości, ale stara się nie tracić z oczu tego, co jest dla niej najważniejsze: "(...) Pewnie nieraz zwątpię i pewnie ogarnie mnie lęk. Ale wiem też, że to mija... Najważniejsze to widzieć cel. A mój jest dla mnie MEGA ważny - spotkać się ze sobą samą. Taką bez maski i cudzych oczekiwań. Bez cudzych filtrów i nie DLA KOGOŚ (...)".

Post Katarzyny Glinki został szybko dostrzeżony przez internautów, a ci nie przeszli obok niego obojętnie. Na pozostawione przez nich komentarze złożyły się m.in.: komplementy oraz miłe słowa. "Dobrze powiedziane. Powodzenia i wytrwałości Kasiu", "Kibicuję i trzymam kciuki za tą pozytywną nową drogę i słuszne wybory i oby wszystko było już dobrze. Pozdrawiam i podziwiam" - pisali fani.

Katarzyna Glinka i synowie

Katarzyna Glinka prywatnie to mama dwóch synów. W 2012 roku aktorka urodziła Filipa: ojcem jest były mąż Glinki - Przemysław Gołdon. W ostatnim czasie gwiazda "Barw..." była związana z Jarosławem Bienieckim: w 2020 roku para powitała na świecie synka: Leo. W minionych miesiącach pojawiło się wiele informacji na temat rozstania aktorki i jej dotychczasowego partnera.

Autor: Sabina Obajtek

Wspaniała kobieta, cudowna mama, nie może być inaczej jak dobrze.

Jesteś bardzo piękna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy