Katarzyna Glinka pokazała swojego synka! Jak wygląda dzisiaj?

Aktorka nieczęsto dzieli się w Internecie prywatnym życiem! Jednakże tym razem, uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała swego najmłodszego syna. Dodatkowo patrząc na artystkę, wydaje się nieprawdopodobne, że jeszcze niedawno była w drugiej ciąży...

Katarzyna Glinka zachwyca figurą

Celebrytka opublikowała w sieci rozczulający kadr! Oczywiście na pierwszym planie znajduje się - prawie dwuletni - Leo, który w geście radości wyrzuca rączki ku górze i paraduje po złocistej plaży w pampersie. Katarzyna Glinka wyciąga dłonie do szczęśliwego synka. Aktorka ma na sobie czarne, mocno wycięte bikini, które doskonale podkreśla jej smukłą sylwetkę. 

Odsłonięty dekolt celebrytki zdobi złoty wisiorek w kształcie czterolistnej koniczyny. Na nosie artystki tkwią okulary przeciwsłoneczne, a jej włosy są związane w ciasnego koczka. Za plecami matki i dziecka widać grafitowe, morskie fale i skrawek plaży.

Reklama

Zobacz też: "M jak miłość": Teresa Lipowska odchodzi z serialu? Dementujemy plotki!

Kariera Katarzyny Glinki

Urokliwa fotografia sugeruje, że aktorka przeżywa wspaniałe chwile, wręcz rozkoszuje się doświadczaniem macierzyństwa. Warto zauważyć, że Katarzyna Glinka nigdy nie zamieszcza twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych, a życie prywatne strzeże niesłychanie pilnie. Jest to rzadkość wśród współczesnych celebrytów, którzy bardzo często upubliczniają na własnych profilach wizerunki pociech. Natomiast wśród kadrów pojawiających się na Instagramie Katarzyny Glinki, niełatwo dojrzeć jej zdjęcia z rodziną.

Aktorka teatralna i filmowa. Największą sławę przyniosła jej kreacja Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia", w którą wciela się od 2007 roku. Również była uczestniczką programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". W 2011 roku tańczyła w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami" wraz z partnerującym jej profesjonalnym tancerzem Stefano Terrazzino. W 2015 roku wzięła udział w czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Również zagrała w kultowych produkcjach filmowych, takich jak: "Och, Karol 2", "Wkręceni", czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". 

Autor: Zuzanna Bartuś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama