Reklama

Katarzyna Glinka pod prysznicem. Pokazuje opalone ciało

Katarzyna Glinka pożegnała się z Grecją, w której przebywała w ostatnim czasie. Ostatnią wakacyjną fotografią podzieliła się z internautami, przy okazji prezentując opalone ciało. "Ile cudownej energii" - nie mogli się nachwalić internauci.

Katarzyna Glinka pod prysznicem

Katarzyna Glinka zamieniła jesienną Polskę na wakacyjną Grecję. O tym, że decyzja ta była "strzałem w dziesiątkę" świadczyć mogą ujęcia przedstawiające roześmianą aktorkę w iście letnim wydaniu!

Od kilku dni instagramowe konto gwiazdy zasilają gorące fotografie ukazujące ją w bikini. Teraz również do sieci trafił kadr z Kasią Glinką jako urlopowiczką, który jest jednocześnie... pożegnaniem! 45-latka w taki sposób poinformowała, że jej wakacyjna podróż właśnie dobiega końca.

Katarzyna Glinka kończy wakacje

Na zdjęciu Katarzyna Glinka - odziana w strój kąpielowy - znajduje się tuż obok zamieszczonego na zewnątrz prysznica. Delikatnie zroszone wodą ciało, szeroki uśmiech i wyraźna opalenizna - te elementy przyciągają wzrok! Sama bohaterka ujęcia zamieściła w opisie krótki hasztag sugerujący zakończenie wakacyjnego wyjazdu: "koniec wakacji".

Reklama

Energia płynąca z najnowszej fotografii Glinki udzieliła się internautom, którzy pozostawili po sobie "ślad" w postaci komentarzy. "Świetnie wyglądasz", "Mega ujęcie. Ile cudownej energii", "Piękność opalona".

Katarzyna Glinka już wcześniej wrzucała do sieci "pocztówki z podróży" - na jednym z kadrów znalazł się także jej młodszy syn Leo.

Katarzyna Glinka zawodowo i prywatnie

Katarzyna Glinka to aktorka, którą serialowa publiczność doskonale zna z serialu: "Barwy szczęścia". Gwiazda wciela się w postać Kasi Górki od samego początku, a w życiu wspomnianej bohaterki wydarzyło się naprawdę sporo! Katarzyna Glinka ma na swoim koncie udział w takich projektach, jak m.in.: "Pierwsza miłość", "Wyjazd integracyjny", "Och, Karol 2", "Wkręceni" i wiele innych.

Prywatnie wychowuje dwóch synów. W 2012 roku na świat przyszedł Filip: owoc miłości aktorki i jej byłego jej męża - Przemysława Gołdona. W ostatnich miesiącach Katarzyna Glinka była związana z Jarosławem Bienieckim, z którym ma syna - Leo. Wiele wskazuje jednak na to, że wspomniana relacja należy już do przeszłości.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy