Katarzyna Dowbor trafiła do szpitala! Co się wydarzyło?

Katarzyna Dowbor zmaga się z problemami zdrowotnymi? Jak donosi Pomponik, gwiazda programu "Nasz nowy dom" nie pojawiła się ostatnio na nagraniach, a powodem jej nieobecności miał być pobyt w szpitalu. Serwisowi udało się dowiedzieć, jak obecnie czuje się gwiazda Polsatu.

Katarzyna Dowbor w szpitalu

Katarzyna Dowbor od wielu lat gości na ekranach polskich telewizorów i uznawana jest za jedną z najsympatyczniejszych osobowości polskiej telewizji. Wszystko za sprawą programu, jaki realizuje. Dziennikarka jeździ po całej Polsce i wraz z ekipą remontową pomaga rodzinom, które zmagają się z kłopotami mieszkaniowymi. Nic więc dziwnego, że fanów zaniepokoiła informacja o tym, że ostatnio Katarzyna Dowbor niespodziewanie opuściła nagrania do nowego odcinka hitu Polsatu.

Sprawę postanowił zbadać Pomponik. Z ustaleń serwisu wynika, że dziennikarka przebywała wówczas w szpitalu. Tak komentowała sprawę w rozmowie z dziennikarzami:

Reklama

- Byłam na badaniach kontrolnych, które staram się raz do roku robić, czyli wszystkie badania dotyczące naszego organizmu, więc nic się złego nie dzieje, proszę się nie martwić - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Jak przyznaje dziennikarka, takie kompleksowe badania zajmują kilka dni. Tym razem niefortunnie ich termin zbiegł się z nagraniami do programu.

- Niestety takie badania trwają, więc trzy dni trzeba niestety spędzić w szpitalu, żeby po prostu wszystkie wyniki badań były sprawdzone. Ja raz na jakiś czas, raz na parę lat coś takiego robię i akurat termin się zgrał niestety z nagraniami, ale tak to w życiu bywa, nie można przewidzieć takich rzeczy - tłumaczyła Pomponikowi.

Przypomnijmy, że aktorka blisko 10 lat temu ogłosiła, że zmaga się z chorobą Gravesa-Basedowa. W związku z diagnozą prezenterka przeszła operację usunięcia tarczycy. Od tej pory bierze leki oraz wykonuje ważne badania. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy