Reklama

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Uderzające podobieństwo!

Katarzyna Dowbor nigdy nie ukrywała dumy ze swoich dzieci. Tym razem gospodyni show "Nasz nowy dom" wstawiła do Internetu zdjęcie z piękną córką. Internauci są zachwyceni.

Katarzyna Dowbor: Dumna z dzieci

Katarzyna Dowbor ma dwoje dzieci. Maciej - starszy z rodzeństwa, jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Od 2014 roku można go oglądać m.in. w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jest mężem aktorki Joanny Koroniewskiej. Para ma dwie córki.

Maciej ma też o 21 lat młodszą siostrę - Marię. Urodzona w 1999 roku jest córką Katarzyny oraz Jerzego Baczyńskiego. Kiedyś w rozmowie z "Vivą!" Dowbor wypowiedziała się na temat swojego późnego macierzyństwa.

"Rodząc po czterdziestce, z pewnością rodziłam rozsądniej, mając już pewne doświadczenie i mądrość" - mówiła.

Reklama

Maria przez jakiś czas mieszkała w Wielkiej Brytanii. Teraz studiuje socjologię i antropologię. Katarzyna Dowbor podkreśla, że jej córka znakomicie pisze i na pewno odnalazłaby się  w reportażu.

Katarzyna Dowbor z córką: Jak dwie krople wody

Prezenterka chętnie i często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z Marią. Jakiś czas temu kobiety zapozowały razem na okładce magazynu "Forbes Women". Wówczas udzieliły też wywiadu o tym, jakie są między nimi różnice i podobieństwa pokoleniowe. Na wszystkich publikowanych zdjęciach widać było, że obie panie łączy bliska więź.

Teraz prowadząca programu "Nasz nowy dom" znowu pochwaliła się wspólnymi fotografiami. Tym razem ją i jej córkę widzimy w białych strojach z pięknymi kwiatami piwonii w ręku. Kobiety uśmiechają się i trzeba przyznać, że są do siebie niezwykle podobne! Pod postem już pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów.

Autor: Iga Chmielewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL