Katarzyna Cichopek we wzruszającym wpisie. Pokazała prywatny kadr

Katarzyna Cichopek podzieliła się na Instagramie osobistą historią rodzinną. Na zdjęciu widzimy splecione dłonie. Wzruszające słowa złapały za serce internautów.

Katarzyna Cichopek na Instagramie

Katarzyna Cichopek dba o to, by Instagram – a ściślej: jej profil – był często aktualizowany. To właśnie tam aktorka zamieszcza rozmaite kadry, dzieląc się m.in. zakulisowymi kadrami z "M jak miłość" czy z "Pytania na Śniadanie": programu, który współprowadzi z Maciejem Kurzajewskim

Reklama

Od czasu do czasu aktorka "przemyca" także rodzinne fotografie, na których są obecne także jej dzieci: Adam i Helena. Cichopek dba przy tym o to, by nie naruszać ich prywatności, przez co twarze jej pociech pozostają niewidoczne.

Tym razem Kasia Cichopek podzieliła się innym rodzinnym ujęciem, który uzupełniła o obszerny wpis. Fotografia przedstawia dwie splecione dłonie. W zamieszczonym komentarzu aktorka zdradziła rodzinną historię, nawiązując do swojej babci:

Katarzyna Cichopek: Życzenia z okazji imienin

Wspomniane zdjęcie pojawiło się na Instagramie Katarzyny Cichopek nie bez powodu. 25 listopada imieniny obchodzą właśnie Katarzyny i z tej okazji współprowadząca "Pytanie na Śniadanie" złożyła życzenia swoim imienniczkom. W komentarzach również pojawiło się mnóstwo podziękowań, a także wielu ciepłych słów skierowanych w stronę Kasi Cichopek i jej babci:

Katarzyna Cichopek w "M jak miłość" i w "Pytaniu na śniadanie"

Katarzyna Cichopek sporą rozpoznawalność zyskała rolą Kingi Zduńskiej (wcześniej: Filarskiej) w serialu: "M jak miłość". W telewizyjnej rzeczywistości grana przez nią postać mierzy się z problemami codzienności, mając przy sobie męża – Piotra (Marcin Mroczek) – oraz czwórkę dzieci.

Katarzyna Cichopek pojawiła się także w TV w nieco innej roli. W 2005 roku zwyciężyła program: "Taniec z Gwiazdami". Partnerował jej wówczas Marcin Hakiel, z którym aktorka związała się także prywatnie. Zakochani pobrali się w 2008 roku i doczekali się dwójki dzieci. Sporym zaskoczeniem była więc informacja o rozstaniu znanej pary – Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu wydali oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu związku. 

Kilka miesięcy później świat mediów obiegła informacja o tym, że Katarzyna Cichopek i jej programowy partner – Maciej Kurzajewski – są w związku. Prezenterzy "PnŚ" potwierdzili te wieści i od tamtej pory coraz chętniej dzielą się w mediach społecznościowych wspólnymi fotografiami.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy