Katarzyna Cichopek u boku młodszego mężczyzny. Kim jest przystojniak?

W życiu Katarzyny Cichopek od kilku miesięcy sporo się dzieje. Gwiazda niedawno rozwiodła się z mężem i rzuciła w wir pracy. Wciąż pracuje na planie "M jak miłość", jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie", jurorką w "You Can Dance: Nowa generacja", a już wkrótce pokaże się w zupełnie nowej roli. Aktorka poinformowała niedawno fanów o swoim kolejnym projekcie. Zdjęcie, do którego zapozowała z młodszym i bardzo przystojnym mężczyzną poruszyło fanów. Kim jest mężczyzna i czym teraz zajmie się ulubienica widzów? Szczegóły poniżej!

Katarzyna Cichopek: Kariera

Kasia Cichopek jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Popularność i sympatię widzów przyniosła jej rola w flagowym serialu stacji "M jak miłość". Od lat prowadzi też rozmaite programy i imprezy TVP. Od września 2020 roku telewidzowie regularnie mogą oglądać ją w "Pytaniu na śniadanie". W programie śniadaniowym jej stałym partnerem jest Maciej Kurzajewski. Jakiś czas temu dołączyła także do programu "You Can Dance: Nowa generacja", gdzie spełnia się w roli jurorki.

Katarzyna Cichopek w nowej roli

Ostatnio lubiana aktorka zdradziła fanom, że ma przed sobą kolejne zawodowe wyzwania. Najnowszym jest program "Operacja Aranżacja" na antenie TVP Kobieta. Gwiazda opublikowała na Instagramie fotografię, do której zapozowała z Jonatanem Kilczewskim. Okazuje się, że to właśnie z nim będzie prowadzić nowy program. Z jej słów wynika, że bardzo chwali sobie współpracę z młodszym kolegą, który jest architektem.

Reklama

"Praca z Jonatanem Kilczewskim to czysta przyjemność. Dziś zakończyliśmy zdjęcia do kolejnego odcinka. Metamorfoza wnętrza przeszła moje najśmielsze oczekiwania, ale to co liczy się dla mnie najbardziej, to uśmiech naszych bohaterów. Finały odcinków to mój ulubiony fragment programu, kiedy widzę łzy wzruszenia uczestników naszego programu. Pozdrawiamy Was serdecznie z planu »Operacja Aranżacja«" - napisała.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy