Katarzyna Cichopek podjęła ważną decyzję! Zmienia nazwisko

Katarzyna Cichopek wyraźnie chce odciąć swoją przeszłość grubą linią. Media właśnie obiegła informacja, że podjęła w tej sprawie bardzo konkretne działania.

Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel w sierpniu ostatecznie przypieczętowali swój rozwód. Teraz rozpoczynają nowe życie w pojedynkę, a Hakiel coraz odważniej pokazuje nową partnerkę.  

"Super Express" donosi, że aktorka podjęła ważną decyzję. Gwiazda "M jak miłość" postanowiła pozbyć się nazwiska byłego męża. Dziennikarze tabloidu ustalili, że Hakiel jest tego świadomy i nie ma w tej kwestii do byłej żony żalu. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Rozwód

Reklama

Kiedy w marcu gruchnęła wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, wielu fanów wprost przecierało oczy ze zdumienia. Małżonkowie nie pozostawili jednak wątpliwości, wydając wspólne oświadczenie. 

"Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie i w tej kwestii nie będziemy tego komentować" - poinformowali. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy