Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieszkali razem? Opublikowali zaskakujący film

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Odkąd ogłosili, że są w związku, media śledzą każdy ich krok, wyczekując rychłego ślubu i informacji o wspólnym zamieszkaniu. Para opublikowała niedawno filmik, który zaintrygował fanów. Czyżby udało im się już uwić wspólne gniazdko?

Najgorętsza para polskiego show-biznesu

Odkąd w pierwszej połowie marca 2022 roku Katarzyna Cichopek ogłosiła rozwód z Marcinem Hakielem, życie prywatne gwiazdy serialu "M jak miłość" było jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. 40-letnia aktorka tuż po rozstaniu się z mężem zaczęła być łączona z  Maciejem Kurzajewskim.

Przez długie miesiące na wszelkie pytania o sprawy sercowe odpowiadała jednak wyłącznie konsekwentnym milczeniem. W końcu 7 października, w dniu swoich urodzin, Cichopek potwierdziła to, czego wszyscy domyślali się od dawna - związek z kolegą z kanapy "Pytania na śniadanie". Wszystko prosto z wycieczki do Ziemi Świętej.

Reklama

Od tej pory związek pary rozwija się w zawrotnym tempie. Jak twierdzi Pudelek, podczas niedawnej wyprawy do USA Maciej Kurzajewski miał oświadczyć się ukochanej. Co więcej, informator serwisu twierdzi, że zakochani z "Pytania na śniadania" zaczęli już szykować się do zaślubin. "Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli. Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła" - mówiła osoba z otoczenia pary. 

Teraz coraz częściej mówi się jednak o tym, że jeszcze zanim para przysięgnie sobie miłość, planuje zamieszkać razem. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieszkali razem?

Dotychczas media donosiły, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski skupiają się przede wszystkim na swoich najbliższych. Aktorka mieszka z dorastającymi dziećmi - Adamem i Heleną, dziennikarz natomiast opiekuje się mamą i to z nią zamieszkał po rozstaniu z Pauliną Smaszcz. Teraz jednak sytuacja miała się zmienić. Cichopek opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać, jak przygotowuje z Maciejem wspólny posiłek... Czyżby oznaczało to, że zakochana para postanowiła wprowadzić nie lada rewolucję i jeszcze przed ślubem uwiła sobie wspólne gniazdko? Na razie możemy się tylko domyślać. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy