Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaliczyli poważną wpadkę! Chodzi o ich podcast

O tym duecie głosy nigdy nie cichną! Ledwie zakończyli współpracę z "Pytaniem na śniadanie", a już znaleźli niszę dla siebie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli się prowadzenia podcastu i już zaliczyli wpadkę.

W polskim internecie podcasty wyrastają jak grzyby po deszczu, każdy chce mieć własny format, by móc wypowiadać swoje zdanie i taki trend nie omija również głośnych nazwisk. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski idą z duchem czasu i założyli podcast zatytułowany "Serio?". Zanim jednak podcast się rozkręcił na dobre, para zaliczyła wpadkę — i to poważną! 

Kasia Cichopek z poważną wpadką!

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek zapowiedziała na swoim instagramowym koncie najnowszy odcinek, którego uczestniczką jest Magdalena Bajsarowicz - prawniczka i psycholożka sądowa, autorka e-booka "Narcyz w sądzie. Jak chronić siebie i dzieci". 

Reklama

Odcinek ma zadebiutować oficjalnie 28 marca na kanale YouTube pary, ale tutaj nastąpiła poważna wpadka. Katarzyna Cichopek, zamiast dodać link do kanału, dołączyła łącze do dysku Google z całym, niepublikowanym jeszcze, odcinkiem podcastu! Przez to widzowie mogli zapoznać się z całym odcinkiem jeszcze przed publikacją. 

Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na wyniki nowej działalności prezenterów, a ich rozmowy będą cieszyły się zainteresowaniem, bo widać, że mają pomysł na siebie. W pierwszym odcinku poruszyli kwestie z życia prywatnego, o medialności ich związku, kryzysie psychicznym i podjudzaniu. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy