Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali na czerwonym dywanie

Od momentu, gdy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili, że są parą, towarzyszy im ogromne zainteresowanie mediów. Para po potwierdzeniu informacji o związku wycofała się z publicznych wystąpień. Jednak dzisiaj zrobili wyjątek i po raz pierwszy zadebiutowali na ściance jako para.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Kulisy związku

Odkąd w pierwszej połowie marca Katarzyna Cichopek ogłosiła rozwód z Marcinem Hakielem, życie prywatne gwiazdy serialu "M jak miłość" było jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. 40-letnia aktorka tuż po rozstaniu się z mężem zaczęła być łączona z  Maciejem Kurzajewskim.

Przez długie miesiące na wszelkie pytania o sprawy sercowe odpowiadała jednak wyłącznie konsekwentnym milczeniem. W końcu 7 października, w dniu swoich urodzin, Cichopek potwierdziła to, czego wszyscy domyślali się od dawna - związek z kolegą z kanapy "Pytania na śniadanie". Wszystko prosto z wycieczki do Ziemi Świętej.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski połączyli się z widzami z Izraela. Para w rozmowie z Idą Nowakowską opowiedziała o łączącym ich uczuciu. Okazało się, że aktorka spędza w Izraelu swoje 40. urodziny, a towarzyszy jej popularny dziennikarz sportowy i prezenter. Potwierdziło się to, o czym od kilku miesięcy plotkowała cała Polska.

Cichopek i Kurzajewski na lodzie. Nie poprowadzą koncertu z okazji 70-lecia TVP

W środę "Fakt" przekazał wiadomość, że wbrew oczekiwaniom fanów Cichopek i Kurzajewski nie poprowadzą koncertu z okazji 70-lecia TVP, na co liczyli fani. Zamiast nich na scenie będą brylowali Anna Popek oraz Tomasz Kammel.

"Szefostwo nie chce, by ta gala wywoływała jakiekolwiek kontrowersje. Niestety obecnie Kasia i Maciej wzbudzają wiele skrajnych emocji i ich udział na scenie w tym wydarzeniu mógłby przykryć cały sens tego koncertu, czego bardzo chciano uniknąć" - przekazał informator tabloidu z Telewizji Polskiej.

Zakochani Cichopek i Kurzajewski debiutują na gali z okazji 70-lecia TVP

Chociaż zakochani nie poprowadzili razem gali, to właśnie podczas tego wydarzenia zadebiutowali jako para. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie kryli się ze swoim uczuciem. Celebryci wymieniali się uśmiechami oraz zalotnymi spojrzeniami. Gwiazda "M jak miłość" zadała szyku w pięknej kreacji do samej ziemi. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama