Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Co ze ślubem znanej pary?

O planach ślubnych Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego polskie media rozpisywały się wielokrotnie w ciągu ostatnich miesięcy. Z planowanej na lato ceremonii ostatecznie nic nie wyszło. Jednak jak podaje "Show", prowadzący "Pytanie na śniadanie" nie zrezygnowali z planów ślubnych.

Najgorętsza para polskiego show-biznesu

Odkąd w pierwszej połowie marca 2022 roku Katarzyna Cichopek ogłosiła rozwód z Marcinem Hakielem, życie prywatne gwiazdy serialu "M jak miłość" było jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. 40-letnia aktorka tuż po rozstaniu z mężem zaczęła być łączona z Maciejem Kurzajewskim.

Przez długie miesiące na wszelkie pytania o sprawy sercowe odpowiadała jednak wyłącznie konsekwentnym milczeniem. W końcu 7 października, w dniu swoich urodzin, Cichopek potwierdziła to, czego wszyscy domyślali się od dawna — związek z kolegą z kanapy "Pytania na śniadanie".

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Para w domu i w pracy

Nie tylko jednak życie osobiste duetu Cichopek-Kurzajewski rozkwita. Zawodowo również radzą sobie doskonale. Co ważne, oboje nie mają nic przeciwko temu, że są parą zarówno w domu, jak i w pracy.

"Plusy prowadzenia programu z osobą, co do której mamy zaufanie, to m.in. to, że wesprze nas w momencie, kiedy będziemy mieli słabszą chwilę, zapomnimy jakiegoś słowa albo jakaś myśl nam uleci i wtedy wiemy, że możemy na tę osobę liczyć. Kiedy mamy profesjonalistę albo profesjonalistkę i to tyczy się wszystkich par prowadzących 'Pytania na śniadanie', to jest właśnie to, że możemy wzajemnie na siebie liczyć" - powiedział Kurzajewski w rozmowie z Jastrząb Post i dodał, że nie dostrzega minusów pracy z Cichopek.

Ta ostatnia miała podobne zdanie. "Cieszymy się, że widzowie lubią naszą parę, że są z nami, chętnie włączają telewizory. My staramy się zrobić wszystko, żeby umilić te poranki, żeby rozmowy były ciekawe, żeby był dystans, żeby było też poczucie humoru. Kiedy trzeba, rozmawiamy poważnie, bo mamy poważne tematy, kiedy można to trochę luzujemy i bawimy się w studio i mam nadzieję, że tym samym wywołujemy uśmiech na twarzach widzów" - dodała gwiazda "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Co ze ślubem gwiazd?

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" planowali się pobrać latem 2023 roku. Do ślubu jednak nie doszło. W mediach pojawiły się informacje, że wynikało to z nagłych wydarzeń i trudności organizacyjnych. Według "Show" Cichopek i Kurzajewski nie zdecydują się na ceremonię w ciągu najbliższych miesięcy. Nie zrezygnowali jednak z planów ślubnych. "Oboje pragną, by ceremonia była wyjątkowa" - zdradza informator magazynu. Natomiast trudne chwile wynikające z medialnej wrzawy ostatnich dni miały być tylko do siebie zbliżyć.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy