Reklama

Karolina Pisarek pozuje w skąpym bikini! Fani zachwyceni

Karolina Pisarek od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność w mediach społecznościowych. Celebrytka doskonale wie, jak wykorzystać pięć minut sławy. Modelka chętnie chwali się na Instagramie swoją piękną figurą. Niedawno dodała zdjęcie, które rozpaliło sieć!

Karolina Pisarek na Instagramie

Wydaje się, że Karolina Pisarek na dobre rozpoczęła już sezon na bikini. Jeszcze jakiś czas temu na jej profilu pojawiły się dwa zdjęcia, prezentujące modelkę w dwuczęściowych strojach kąpielowych. 24-letnia uczestniczka programów telewizyjnych, takich jak: "Top Model", "Ameryka Express", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", zebrała wówczas masę komplementów. Celebrytka wyznała także, że lato jest jej ulubioną porą roku.

Nic więc dziwnego, że iście wakacyjna stylizacja pojawiła się na jej profilu po raz kolejny. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Instagram gwiazdy obserwowany jest przez 919 tys. użytkowników, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują coraz to kolejnych publikacji ze strony swojej idolki. 

Reklama

I choć wydaje się, że modelka stale rozwija swoją karierę, angażuje się w coraz to kolejne projekty, sprawdza się na wielu różnych polach, próbuje nowych rzeczy i pielęgnuje swój związek z narzeczonym Rogerem Sallą, znajduje czas dla swoich obserwatorów. Dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami oraz problemami dnia codziennego. Tym razem postanowiła ponownie podgrzać atmosferę, a jej wirtualna galeria zdjęć wzbogaciła się o nowe, pełne słońca fotografie.

Fani: "Anioł"

Pisarek stanęła przed aparatem w niezwykle energicznych pozach. Różowy zestaw podkreśla jej smukłą, zapierającą dech w piersiach sylwetkę. "Good times and tan lines" - czytamy w opisie. W plażowej scenerii, z drobnym piaskiem pod stopami, rozwianymi na wietrze włosami - zachwyca. Modelka eksponuje wdzięki i zaraża uśmiechem. Wielbiciele urody celebrytki nie przeszli obok tego obojętnie. W sekcji komentarzy sypią się komplementy i słowa uznania.

"Anioł;
Piękna;
Najpiękniejsza i wyjątkowa;
Olśniewająca;
Rewelacja;
Najcudowniejsza;
Miód malina;
Co za forma" - podkreślają fani. 

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL