Reklama

Karolina Bacia karmi piersią w parku. Do sieci trafił uroczy kadr

Karolina Bacia, lubiana aktorka oraz jej partner Jakobe Mansztajn z "Make Life Harder" kilka tygodni temu powitali na świecie córkę, Wandę. Dumni rodzice dość rzadko dzielą się swoją prywatnością z fanami, jednak od czasu do czasu robią wyjątki. Tak było w ubiegły weekend, kiedy na profilu gwiazdy "Stulecia Winnych" pojawiło się zdjęcie ze spaceru. Na uroczym kadrze aktorka karmi swoją pociechę piersią w parku.

Karolina Bacia karmi w miejscu publicznym

Karolina Bacia to aktorka doskonale znana teatralnej i serialowej publiczności. 31-latka pojawiła się w takich produkcjach, jak m.in.: "Na wspólnej", "O mnie się nie martw", "Stulecie Winnych", "Przyjaciółki" i wiele innych. W ostatnim czasie widzowie mogli ją zobaczyć w nowym serialu emitowanym w TVN7: "Papiery na szczęście".

Gwiazda musiała sobie zrobić jednak przerwę od pracy, bo w sierpniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Wandę. Ojcem dziecka jest wieloletni partner gwiazdy - Jakobe Mansztajn, znany z satyrycznego profilu na Instagramie "Make Life Harder". Para do ubiegłego weekendu jedynie dwukrotnie pokazała zdjęcie swojej pociechy. Na kolejny wyjątek aktorka zdecydowała się w sobotę. Tym razem wybrała się na spacer do parku, a w międzyczasie jej córka zgłodniała. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami relacją ze spaceru i zapozowała do zdjęcia podczas karmienia Wandy. 

Reklama

"Piknik w parku" - napisała pod zdjęciem.

Karolina Bacia dołączyła do innych gwiazd, które pokazują w mediach społecznościowych, jak karmią w miejscach publicznych. Na podobny krok zdecydowały się już m.in. Anna Dereszowska i Aleksandra Żebrowska.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy