Reklama

Karol Strasburger się rozwodzi? Stanowcza odpowiedź

Karol Strasburger udzielił niedawno wywiadu, w którym m.in. odniósł się do plotek na temat jego życia prywatnego. W ostatnim czasie grany przez niego bohater przygotowywał się do rozwodu, a niektórzy połączyli to z życiem prywatnym aktora... Ten postanowił stanowczo odpowiedzieć!

Karol Strasburger w "M jak miłość"

Karol Strasburger należy do grona gwiazd uwielbianych przez publiczność. Nic więc dziwnego, że wielu fanów zastanawia się, jak wygląda prywatne życie gospodarza "Familiady". Sam aktor dość ostrożnie wypowiada się na ten temat, chroniąc najbliższych. Wiadomo, że od kilku lat aktor jest związany z Małgorzatą Weremczuk, którą poślubił w sierpniu 2019 roku. W tym samym roku na świecie pojawiła się ich córka - Laura.

Strasburger rzadko odpowiada na medialne doniesienia, jednak tym razem zrobił wyjątek. Pewien portal postanowił opisać losy bohatera granego przez aktora w "M jak miłość". Tytuł sugerował jednak, że to sam Strasburger postanowił zakończyć małżeństwo! Gwiazdor odniósł się więc do tego na Instagramie, a następnie udzielił wywiadu, w którym raz jeszcze poruszył wspomnianą kwestię.

Reklama

Karol Strasburger komentuje informacje o rozwodzie

W wypowiedzi dla portalu Plejada.pl Karol Strasburger nie ukrywał, że nie popiera takiej formy przekazywania informacji na temat postaci, w którą się wciela. "(...) Piszą bzdury, wkładają to w moje nazwisko, a to dotyczy bohatera, którego gram. No to jak tak można? Ja się denerwuję, bo ludzie to komentują, a dotyczy to przecież nie mnie! Żona otrzymuje potem jakieś głupie uwagi i piszą do niej złe i przykre rzeczy, że ja robię jakieś dziwne ruchy, a to nie ja, bo ja nie jestem Argasiński!" - tłumaczył.

Karol Strasburger w "M jak miłość" występuje od 2020 roku. Grana przez niego postać - Jerzy Argasiński - to "czarny charakter", który przez długi czas był związany z Patrycją (Alżbeta Lenska). Kobieta zakochała się z wzajemnością w Łukaszu (Jakub Józefowicz), jednak apodyktyczny mąż nie pozwolił jej tak łatwo odejść. Karol Strasburger tak dobrze odegrał serialową rolę, że niektórzy fani "Emki" zaczęli zacierać granicę między serialową fikcją a rzeczywistością.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy fani "M jak miłość" niejako "łączą" życie prywatne aktora z serialem. Niedawno w podobnej sytuacji znalazł się Krystian Wieczorek. Grany przez niego bohater - Andrzej Budzyński - zdradził żonę (Anna Mucha) podczas służbowego wyjazdu. Mało tego - ukrył przed ukochaną fakt, że kochanka może być z nim w ciąży! Krystian Wieczorek kilka miesięcy temu opublikował na Instagramie wpis, w którym m.in. zaapelował o jasne oddzielenie serialu od tego, co dzieje się na gruncie prywatnym.

"Bardzo bym jednak prosił, żeby nie pisać do mnie na priv. Dostaję dużo obraźliwych wiadomości mylących mnie z postacią. Jeśli ktoś nie rozróżnia tych dwóch rzeczywistości, powinien udać się do specjalisty. Powtarzam, nie jestem Andrzejem Budzyńskim i nie jestem również scenarzystą serialu Mjm. Jestem jedynie aktorem starającym się ożywić litery scenariusza" - napisał aktor.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy