Kamila Kamińska zaręczyła się ze znanym aktorem! Sypią się gratulacje

To już pewne! Kamila Kamińska i Michał Meyer staną na ślubnym kobiercu! Aktorka znana z takich produkcji jak: "Barwy szczęścia" i "Zakochani po uszy" pokazała pierścionek. W komentarzach sypią się gratulacje!

Kamila Kamińska i Michał Meyer na Instagramie

Kamila Kamińska i Michał Meyer są już po zaręczynach! Aktorka znana z takich seriali jak: "Barwy szczęścia" i "Zakochani po uszy" pokazała na Instagramie pierścionek, a zdjęcie z partnerem podpisała krótko: 

Przyszłym mężem gwiazdy jest wspomniany już Micha Meyer. W "Zakochanych po uszy" aktorzy zagrali zakochaną parę, a uczucie szybko przeniosło się do realnego świata. W maju Kamila Kamińska i Michał Meyer powitali na świecie córkę Jaśminę, a teraz postanowili zrobić kolejny krok w ich relacji, o czym z radością poinformowali na Instagramie.

Reklama

Wiadomość o tym, że gwiazda "Barw szczęścia" powiedziała "tak", wywołała lawinę gratulacji! Swoje słowa pod postem pozostawili m.in.: Mateusz Janicki, Dariusz Wieteska, Joanna Opozda, Elżbieta Romanowska, Klaudia Halejcio i wiele innych "znanych i lubianych".

Zobacz też: "M jak miłość": Teresa Lipowska odchodzi z serialu? Dementujemy plotki!

Kamila Kamińska i Michał Meyer biorą ślub

Kamila Kamińska ma za sobą intensywny rok; aktorka długo pojawiała się w serialu: "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać Reginy - ukochanej Franka (Mateusz Banasiuk). Grana przez nią postać na chwilę zniknęła z produkcji, a wszystko za sprawą narodzin małej Jaśminy.

Kamila Kamińska i Michał Meyer zyskali też spore grono fanów dzięki produkcji pt.: "Zakochani po uszy". Chociaż serial nie jest już emitowany od kilku miesięcy, to wciąż jest obecny w pamięci widzów! Jedna z internautek pod postem Kamili Kamińskiej z nutą humoru odniosła się do serialowej rzeczywistości, w której Joanna (w tej roli Katarzyna Grabowska) była żoną Piotra (Michał Meyer), a o jego serce musiała walczyć z bezwzględną Sylwią (Kamila Kamińska).

Z kolei my absolutnie się nie dziwimy, za to na ręce narzeczonych również składamy gratulacje!

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Kamińska | Michał Meyer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama