Kacper Kuszewski zdradził, ile zarabiał w "M jak miłość". "Ile?! Naprawdę?!"

Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", w rozmowie zdobył się na szczere wyznawanie w kwestii zarobków, na jakie mógł liczyć, pracując na planie uwielbianego przez widzów serialu.

Kacper Kuszewski zdobył popularność za sprawą roli w serialu "M jak miłość", w którym grał przez 18 lat (od pierwszego odcinka do 2018 roku, kiedy jego bohater wyjechał do Australii). Aktor ponad rok temu był gościem podcastu "Wykolejeni", gdzie wypowiedział się wprost na temat swoich zarobków w serialu.

"Ja pod koniec mojego bycia w "M jak Miłość" miewałem np. jeden lub dwa dni zdjęciowych w miesiącu. Moja stawka to nie było trzy tysiące złotych, to było trochę mniej. Czy to waszym zdaniem są zarobki na poziomie gwiazdy? Pięć tysięcy miesięcznie?" - stwierdził.

Reklama

Rozmówcy, słysząc o wspomnianych kwotach, nie kryli swojego zdziwienia: "Ile?! Naprawdę?!". Z kolei na TikToku pojawiło się wiele komentarzy, w których negatywnie oceniono słowa aktora, choć nie brakuje także głosów obrońców. "Chciałabym za dwa dni pracy zarabiać 5k brutto"; "Chcę pracować dwa dni w miesiącu i mieć 4 tysie w kieszeni"; "Widzę że komentujący trochę polecieli. 2 dni zdjęciowe to w żadnym wypadku 2 dni robocze" - czytamy w komentarzach. 

Kacper Kuszewski o ikonicznej fryzurze Marka Mostowiaka

Pomimo jego absencji w "M jak miłość", wielu widzów nadal kojarzy go jako syna Barbary i Lucjana. Zainteresowanie wzbudza również charakterystyczna fryzura Marka, która stała się tematem dyskusji. Maciej Rybak z RMF FM poruszył kwestię, czy przedziałek noszony przez Marka, często uważany przez przedstawicieli pokolenia Z za staromodny i nieatrakcyjny, jest modny. 

Sam Kuszewski został poproszony o podzielenie się swoją opinią na ten temat, co pokazuje, że fryzura postaci nadal wywołuje emocje wśród widzów.

"Ja zupełnie nie zgadzam się z opinią, że przedziałek na środku jest jakiś zły" - stwierdził aktor. "Przeciwnie, udało mi się skutecznie wylansować taką ikoniczną fryzurę, która do dzisiaj jest inspiracją dla całego pokolenia młodych ludzi. [...] Nawet w reklamach widuję tę fryzurę. Więc myślę, że to jest fryzura ponadczasowa".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy