Julia Wieniawa została pobita? Zdjęcia aktorki zaniepokoiły fanów

23-letnia gwiazd niemal zawsze prezentuje idealny wizerunek. Jednak niedawno dodała zdjęcie, które wzbudziło niepokój jej fanów. Fani z przerażeniem dopytują o jej zapuchniętą twarz i podkrążone, a może nawet podbite oczy. Wieniawa wyjaśnia swój stan, a jej tłumaczenia zwiastują niespodziewany powrót kooperacji z Antonim Królikowskim...

Julia Wieniawa wystraszyła internautów...

Celebrytka zamieściła w mediach społecznościowych fotografie, na których ma rozmazany makijaż, podkrążone lub wręcz podbite oczy. Jej wygląd sugeruje, że została napadnięta... Na szczęście nic z tych rzeczy! Aktorka opublikowała kadry z planu filmowego produkcji "Jak pokochałam gangstera". Julia Wieniawa gra w tym filmie Nikitę - niegrzeczną dziewczynę, kobietę lekkich obyczajów. 

Nic dziwnego, że wiarygodna, dość dramatyczna charakteryzacja aktorki wzbudziła wśród jej fanów liczne niepokoje. Pod postem celebrytki posypały się różnorodne komentarze: "To zdjęcie to 2021 w pigułce", "Fajna melina", "Kto Ci podbił to oko?", "Wow! Coś czuję, że będzie grubo", "Zapowiada się dobrze".

Reklama

Julia Wieniawa w zaskakujących kadrach. Co za widok!

"Jak pokochałam gangstera" z Antonim Królikowskim

Premiera najnowszego filmu w reżyserii Macieja Kawulskiego - 5 stycznia na platformie Netflix. Dzieło opowiada burzliwą historię Nikodema "Nikosia" Skotarczaka, który był jednym z największych gangsterów w historii Polski. Produkcja obfituje w doborową obsadę, na ekranie możemy zobaczyć Julię Wieniawę i Antoniego Królikowskiego. Ich wspólny występ wzbudza emocje z uwagi na fakt, że w przeszłości byli parą. 

Aktualnie aktor wraz ze swoją żoną Joanną Opozdą spodziewają się syna. Natomiast Julia Wieniawa jest związana z Nikodemem Rozbickim. Prócz tej dwójki, warto pamiętać o głównym bohaterze Nikosiu Skotarczaku, w którego wcielił się Tomasz Włosok. W filmie zagrali również: Janusz Chabior, Jarosław Bieniuk, Magdalena Lamparska, czy Edyta Herbuś.

Julia Wieniawa rozgrzała internet! Co za ciało!

Julia Wieniawa na celowniku

To 23-letnia aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka. Zadebiutowała jako Paulina w serialu "Rodzinka.pl" (2013-2020). Również zyskała rozgłos za sprawą roli Ady Michalskiej w serialu "Zawsze warto" (2019-2020). Jest także znana dzięki występowi w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii" (2018 rok). W 2020 roku zagrała główne role w produkcjach, takich jak: "W lesie dziś nie zaśnie nikt", czy "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". 

Ponadto, pojawiła się w filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter". Julia Wieniawa była partnerką aktora Antoniego Królikowskiego (2017-2018) i muzyka Aleksandra Milwiw-Barona (2019 rok). Natomiast w listopadzie 2020 roku celebrytka potwierdziła swój związek z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Autor: Zuzanna Bartuś

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Antek Królikowski | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy