Julia Wieniawa w skąpym bikini i bez makijażu. Tak się bawi w Rio De Janeiro

Julia Wieniawa przebywa obecnie w słonecznym Rio De Janeiro. Internet podbija zdjęcie w skąpym bikini w barwach brazylijskiej flagi, które zrobiła sobie na jednej z tamtejszych plaż.

Julia Wieniawa kocha podróże, a każdy wyjazd chętnie dokumentuje w sieci. Ostatnio aktorka wybrała się do Brazylii, gdzie wzięła udział w luksusowym evencie marki Carolina Herrera. Wieniawa została zaproszona na pokaz najnowszej kolekcji słynnego domu mody w Rio De Janeiro.

Gwiazda skorzystała z okazji i zrobiła sobie krótkie wakacje. "Pocztówki z podróży" chętnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych. Dzięki temu jej fani mogli zobaczyć, jak prezentuje się w skąpym bikini w barwach brazylijskiej flagi.

Aktorka ponętnie wyglądała zarówno na plaży, jak i na hotelowym leżaku. W tej drugiej odsłonie pokazała się internautom bez makijażu.

Reklama

Na miejscu postanowiła również trochę pozwiedzać i w tym celu wynajęła helikopter, żeby z lotu ptaka podziwiać Rio De Janeiro.

Julia Wieniawa: Kariera i życie osobiste

Julia Wieniawa ma za sobą intensywne miesiące, które spędziła na pracy. Aktorka, celebrytka, bizneswoman - to tylko kilka z wielu określeń doskonale pasujących do młodej i ambitnej gwiazdy. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu: "rodzinka.pl", ale Wieniawa ma na swoim koncie wiele innych "wcieleń". Wystąpiła w takich produkcjach, jak m.in.: "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" czy "Zawsze warto". Julia spełnia się aktorsko także na teatralnych deskach - niedawno swoją premierę miał spektakl z udziałem aktorki i Adama Woronowicza.

Julia Wieniawa to również piosenkarka. W minione wakacje światło dzienne ujrzała płyta zatytułowana: "Omamy", która została entuzjastycznie przyjęta przez słuchaczy.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy