Julia Wieniawa w neonowym topie. Tak pozdrawia z wakacji!

Julia Wieniawa pokazała na Instagramie nowe zdjęcie prosto z wakacji! Piękna aktorka wybrała się bowiem na krótki urlop, wyruszając w daleką podróż. Dokąd się wybrała? Wszystko zdradziła w opisie!

Julia Wieniawa zaktualizowała Instagram, "przemycając" słoneczne promienie - i to niemal na początku grudnia! Końcem listopada aktorka i piosenkarka postanowiła spakować walizki i udać się w egzotyczną podróż. Obecnie 23-latka przebywa na Mauritiusie, skąd przesyła gorące pozdrowienia. Na jej profilu właśnie pojawiło się nowe zdjęcie ukazujące młodą gwiazdę pozującą na egzotycznym tle. Neonowy top w połączeniu z dolną, kolorową częścią stroju, a do tego okulary przeciwsłoneczne i rozpuszczone włosy - tak Julia Wieniawa pozowała przed obiektywem.

Julia Wieniawa jest gwiazdą Instagrama

Reklama

Julia Wieniawa cieszy się olbrzymią popularnością w mediach społecznościowych, a każdy jej ruch na Instagramie śledzi spora grupa fanów – to już ponad dwa miliony! Nic więc dziwnego, że pod postem szybko zaroiło się od komentarzy, w których życzenia udanego wypoczynku przeplatały się z komplementami:

Rośnie także licznik wirtualnych "serduszek", które także są wyrazem sympatii użytkowników sieci.

Julia Wieniawa: Aktorstwo i muzyka

Śmiało można powiedzieć, że Julia Wieniawa w pełni zasłużyła na taki wypoczynek. Minione miesiące upłynęły jej na wytężonej pracy; 23-letnia aktorka nie tylko działała na filmowym planie, ale też chętnie pojawiała się na muzycznych scenach. Julia Wieniawa należy bowiem do grona gwiazd, które umiejętnie łączą bycie aktorem z innymi przedsięwzięciami; u niej jest to działalność w świecie muzyki! Niedawno światło dzienne ujrzał klip do kolejnego utworu Julii pt.: "Wenus". To muzyczna propozycja pochodząca z płyty zatytułowanej: "Omamy".

Julia Wieniawa w pamięci serialowej oraz filmowej publiczności zapisała się kreacjami w takich produkcjach, jak m.in.: "Rodzinka.pl",  "Zawsze warto", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i wiele innych.

Prywatnie Julia Wieniawa przez pewien czas była związana z aktorem Nikodemem Rozbickim. Pod koniec października w mediach pojawiła się jednak informacja o ich rozstaniu. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy