Reklama

Julia Wieniawa w bikini! Tak uchwycił ją Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa od wielu lat sprawnie łączy karierę aktorską z wokalną. W sieci właśnie pojawił się klip do utworu zatytułowanego "Wenus", który składa się z przebitek z prywatnych nagrań gwiazdy i jej partnera, Nikodema Rozbickiego.

Julia Wieniawa i nowy klip

Julia Wieniawa ma nie lada powód do dumy! W czerwcu premierę miała kolejna płyta młodej i zdolnej artystki zatytułowana: "Omamy". Teraz w sieci pojawił się teledysk do jednego z nagrań znajdujących się na krążku. "Wenus" to piosenka, która otrzymała oryginalną oprawę wizualną. Wideo tworzą prywatne nagrania z wakacji Julii Wieniawy i jej partnera - Nikodema Rozbickiego.

"Powyższy materiał to analogowy zapis kilku chwil z naszej podróży, który zmontowałem w teledysk. Cały klip został nagrany kamerą Super 8 na filmowych taśmach. Przedstawia beztroskie dni płynące w wolnym rytmie przygody. Narodziny Wenus w wersji wakacyjnej. To było piękne lato" - przyznał Rozbicki w opisie zamieszczonym pod filmem.

Reklama

Także Julia Wieniawa odniosła się do teledysku, wspominając minione chwile i zwracając się do ukochanego:

"Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży Wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni. Dziękuję, Nikodem."

Internauci komentują teledysk do "Wenus"

Utwór został entuzjastycznie odebrany przez fanów artystki, którzy pisali pod filmem:

"Julia zrobiła taki progres... Tak przyjemnie ogląda się to. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej pracy (...).";

"Klip jest piękny, jak ta piosenka! Oglądając go, można rzeczywiście poczuć się, jakby się było na Wenus (...)."

"Cudowny teledysk i piękne słowa."

"Przez cały teledysk się uśmiechałam, a gdy się skończył, to zapętliłam i tak leci sobie w kółko. To wskazuje na to, że stworzyliście coś pięknego." - pisali fani.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą już od kilku lat. Wokalistka i aktor potwierdzili swój związek w 2020 roku. Wcześniej Wieniawa była związana m.in. z aktorem Antonim Królikowskim oraz z muzykiem - Aleksandrem Milwiw-Baronem z zespołu Afromental.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy