Julia Wieniawa ozdobiła choinkę. Fani podzieleni

Choć Julia Wieniawa ma niespełna 22 lata, od dawna należy do czołówki rodzimych gwiazd. Jest niewątpliwie najpopularniejszą polską aktorką młodego pokolenia. Chętnie dzieli się swoim życiem z fanami. Niedawno zamieściła na Instagramie zdjęcia udekorowanej choinki. Nie mogła przypuszczać, że świąteczne drzewko podzieli jej fanów.

Inwestuje w nieruchomości

Julia Wieniawa doskonale wie, jak wykorzystać swoje pięć minut sławy. Młoda aktorka mądrze inwestuje swoje pieniądze m.in. w firmy oraz nieruchomości. 22-latka jest właścicielką trzech mieszkań w Warszawie. W rozmowie z "Jastrząb Post" przyznała: "Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość". 

Pierwsze kupiła pod koniec 2017 roku i po półrocznym remoncie po raz pierwszy zamieszkała sama. "Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat" - wyznała w rozmowie z Pomponikiem. "To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować..." - przyznała. 

Reklama

Piękny apartament w centrum Warszawy

Niedawno przeprowadziła się z kamienicy do luksusowego apartamentu, którego wartość szacowana jest na ponad 2 miliony złotych. Relacjami z urządzania mieszkania dzieliła się ze swoimi fanami. W mieszkaniu znajduje się prywatne biuro, siłownia oraz specjalne miejsce do jogi. Na tarasie Julka urządziła imponujący ogród. W jednej z relacji poinformowała, że chciałaby żeby kwiaty stały na nim przez cały rok.

Młoda gwiazda postanowiła przygotować swoje mieszkanie nie święta. Nie mogło w nim zabraknąć choinki. Na Instagramie pokazała zdjęcia świątecznego drzewka oraz dekoracyjną gwiazdę, której długo szukała. "Wszędzie dziś szukałam takiej gwiazdy na choinkę. Jest boska" - przyznała Wieniawa. Część fanów aktorki w komentarzach nie kryło swojego... rozczarowania. Uważają, że skromnie ozdobiona choinka nie pasuje do luksusowych wnętrz. Inni za to zachwycali się drzewkiem. Najważniejsze, że podoba się właścicielce.  

Luksusowe domy gwiazd. Jak mieszkają celebryci? 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy