Julia Wieniawa musi odpuścić zawodowy pęd. Aktorka opowiada o swoim stanie

Artystka opowiedziała w swojej relacji w mediach społecznościowych o tym, jak się czuje. Wzrok przykuwa jej lekko zmartwiony wyraz twarzy. Przyznaje, że najbliższy dzień poświęca na leżakowanie, w którym towarzyszy jej piesek Bowie. Szczegóły poniżej.

"[...] czułam się świetnie, a teraz tragicznie"

Julia Wieniawa na bieżąco relacjonuje kulisy swojego życia codziennego, a jej profil na Instagramie z wypiekami na twarzy śledzą 2 miliony osób. Młoda aktorka nie zwalnia tempa i angażuje się w coraz to kolejne projekty. Przyszedł jednak czas, w którym musi na chwilę odpuścić ten zawodowy pęd i całkowicie skupić się na sobie. Na jej InstaStories pojawiły się krótkie nagrania, na których w ciemnym pokoju artystka leży w łóżku w swetrze. Jej wyraz twarzy przywodzi na myśl lekkie zaniepokojenie. Jak jeszcze wczoraj, tj. 18.01.2022 roku, przyznała, nie czuje się najlepiej.

Reklama

Co się stało? Swój krótki komentarz kontynuuje na kolejnym wideo, gdzie wskazuje, iż jeszcze w godzinach porannych była istnym okazem zdrowia:

Aktorkę wspiera jej najlepszy przyjaciel

Około godziny 13.00 dnia następnego, 19.01.2022 roku, pojawił się filmik, na którym razem ze swoim najlepszym przyjacielem, pieskiem Bowiem, spędza czas w domowym zaciszu. Wydaje się, że aktorka musi zostać w domu i czekać aż poczuje się lepiej i wyzdrowieje. Tego życzymy również i my. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Zobacz też:

"Szpital New Amsterdam": Sezon czwarty już dziś na antenie!

David Suchet: Nie tylko serialowy Poirot

"Moon Knight": Zwiastun serialu trafił do sieci! Oscar Isaac w roli głównej

Autor: Małgorzata Durmaj

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy