Joshua Jackson i Lupita Nyong'o są parą. Przyłapano ich razem w niedwuznacznej sytuacji

To już pewne. Joshua Jackson i Lupita Nyong'o są razem. Para została przyłapana na wspólnych zakupach w jednym ze sklepów w Los Angeles, a także podczas spaceru.

Pod koniec października w sieci pojawiły się plotki na temat rzekomego romansu Lupity Nyong'oJoshui Jacksona. Para była widziana razem na koncercie Janelle Monae, podczas którego siedzieli blisko siebie i prowadzili ożywioną rozmowę.

Teraz te informacje znalazły potwierdzenie. W środę parę przyłapano, gdy spacerowali, trzymając się za ręce. Krótko wcześniej Nyong'o i Jackson byli razem na zakupach w jednym z supermarketów w Los Angeles.

Reklama

Joshua Jackson i Lupita Nyong'o: Krótko byli singlami

Gwiazdor "Jeziora marzeń" jest obecnie w trakcie rozwodu z Jodie Turner-Smith. 2 października brytyjska aktorka złożyła w sądzie w Los Angeles pozew rozwodowy, jako przyczynę rozstania podając "różnice nie do pogodzenia". "Ich burzliwa relacja przerodziła się w niezdrowe, toksyczne małżeństwo, które bardzo ją unieszczęśliwiało" - donosił niedawno znajomy Turner-Smith. Para wychowuje razem córeczkę Juno Rose Dianę, która przyszła na świat w kwietniu 2020 roku.

Z kolei Nyong'o rozstała się ostatnio z amerykańskim prezenterem telewizyjnym i komentatorem sportowym Selemą Masekelą, synem zmarłego przed pięcioma laty legendarnego trębacza jazzowego Hugh Masakeli.

W połowie października aktorka opublikowała na Instagramie szczery post, w którym podzieliła się smutną informacją o rozstaniu. "Na świecie dzieją się teraz znacznie ważniejsze rzeczy i swoje myśli kieruję w stronę osób, które doświadczają niewyobrażalnego cierpienia" - zaczęła swoje wyznanie Nyong'o. Gwiazda filmu "Zniewolony. 12 Years a Slave" podkreśliła jednak, że czuje potrzebę zdystansowania się od byłego już chłopaka. Jak zasugerowała, przyczyną rozstania była niewierność Masekeli.

"W tym momencie koniecznym jest dla mnie podzielenie się moją prawdą i publiczne odcięcie się od osoby, której nie mogę już ufać. Mam złamane serce z powodu miłości, która zgasła nagle w wyniku oszustwa. Kusi mnie, by ukryć się w cieniu i powrócić dopiero wtedy, gdy odzyskam siły na tyle, aby móc powiedzieć: 'Nieważne, dzięki temu moje życie stało się lepsze'. A jednak mam świadomość, że ogromowi bólu, który teraz odczuwam, dorównuje moja zdolność do kochania. Dlatego postanowiłam stawić czoła cierpieniu ufając, że minie" - napisała gwiazda.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Joshua Jackson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy