Joanna Opozda przeszła wielką przemianę! Pokazała, jak wyglądała 8 lat temu!

Joanna Opozda zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała siebie sprzed lat. Aktorka zdradziła, jak wówczas wyglądała. "Właśnie dlatego już nie rozjaśniam włosów" - dodała w opisie.

Joanna Opozda znana jest z takich produkcji, jak "Pierwsza miłość" czy "Barwy szczęścia". Ostatnio zyskała wiele pozytywnych opinii po tym, jak w kinach pojawił się film z jej udziałem "Brigitte Bardot cudowna".

Reklama

Aktorka bardzo ceni sobie kontakt z internautami, którzy chętnie sprawdzają, co u niej słychać. Opozda prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje 660 tys. osób. Gwiazda dzieli się swoją codziennością oraz rozmaitymi przemyśleniami. Wszystko oprawione jest fotografiami oraz nagraniami.

Joannie Opoździe czasami towarzyszy syn - Vincent, ale gwiazda dba o jego prywatność: twarz malucha na publikowanych ujęciach pozostaje niewidoczna.

Joanna Opozda na Instagramie

W ostatnim czasie Joanna Opozda podzieliła się z użytkownikami Instagrama wpisem "przenoszącym do przeszłości". Okazało się, że - przeglądając TV - aktorka natknęła się na... siebie sprzed lat. Na szklanym ekranie widać aktorkę, a z krótkiego opisu wynika, że właśnie tak wyglądała osiem lat temu.

"Osiem lat temu, a wciąż taka sama. Właśnie dlatego już nie rozjaśniam włosów" - napisała.

Aktorka już od dłuższego czasu stawia na ciemniejszy kolor włosów. Często wybiera również proste uczesania, pozując na "ściankach".

Autorka: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy