Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie z synem. Kadr w świątecznym klimacie

Joanna Opozda od niespełna roku cieszy się najważniejszą, życiową rolą - mamy! Aktorka pokazała na Instagramie, jak wraz z synem świętowała mikołajki. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok tak rozkosznego kadru!

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda po raz pierwszy spędza mikołajki z synem! Piękna aktorka została mamą w lutym, kiedy to na świecie pojawił się Vincent. Ojcem chłopca jest były już partner gwiazdy - Antoni Królikowski.

Joanna Opozda dba o to, by prywatność jej pociechy pozostała nienaruszona. Od czasu do czasu "przemyca" jednak kadry ukazujące matczyną miłość w czystej postaci – tak jak w przypadku najnowszej publikacji! 

Reklama

34-latka podzieliła się z internautami obserwującymi jej profil na Instagramie uroczą fotografią, na której znalazła się ona, jej synek oraz czworonożny pupil – pies wabiący się Marylin. Widać, że wszyscy poczuli już świąteczny klimat! Świadczyć mogą o tym m.in. urocze stroje.

Joanna Opozda i Vincent w mikołajkowej odsłonie

W opisie do przedstawionej fotografii Joanna Opozda z nutą humoru przyznała, że to właśnie uroczy psiak w tym roku otrzymał "posadę Świętego Mikołaja":

Migawka aparatu uchwyciła moment, w którym Vincent znajduje się tyłem do obiektywu. Widać za to, że jest już gotowy na święta, a przede wszystkim – że rośnie jak na drożdżach. W stronę chłopca i jego pięknej mamy napłynęło wiele pochlebnych słów: sekcja komentarzy wciąż rośnie!

Joanna Opozda – seriale, film, życie prywatne

Joanna Opozda to aktorka doskonale odnajdująca się zarówno w filmach, jak i serialach. Wystąpiła w takich produkcjach, jak m.in.: "Pierwsza miłość", "M jak miłość" czy "Barwy szczęścia". W ostatnim czasie zachwyciła tytułową rolą w filmie: "Brigitte Bardot cudowna".

Joanna Opozda świetnie odnajduje się zarówno przed kamerami, jak i na sesjach zdjęciowych. Piękna aktorka od czasu do czasu publikuje kadry pochodzące z rozmaitych spotkań z fotografami, za każdym razem otrzymując mnóstwo komplementów.

Ujęcia "z zawodowego świata" Asia Opozda przeplata uroczymi, rodzinnymi fotosami z Vincentem: wśród instagramowych publikacji znaleźć można m.in. rozkoszne migawki mamy i synka na wakacjach, a teraz – ze wspólnego celebrowania mikołajek. 

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy