Joanna Opozda pokazała część twarzy synka. Podobny do mamy?

Joanna Opozda bardzo chroni swoją prywatność i rzadko kiedy pokazuje zdjęcie synka. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Do sieci wstawiła fotografię, na której odsłoniła więcej niż zazwyczaj.

Joanna Opozda została mamą w lutym tego roku. Na świat przyszedł syn jej oraz Antoniego Królikowskiego - Vincent. Ostatnie miesiące nie były jednak łatwe dla młodej mamy. Z dzieckiem ojca rozstała się tuż przed narodzinami pierworodnego. Joanna musiała zmagać się z medialnym szumem wokół jej życia prywatnego, co było dla niej bardzo wymagające. Teraz wychowuje synka sama. Jednak wygląda na to, że radzi sobie bardzo dobrze! Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 650 tysięcy użytkowników, często dzieli się z fanami relacjami z życia młodej mamy.

Reklama

Gwiazda bardzo dba o prywatność swojej rodziny i praktycznie nie pokazuje twarzy chłopca w Internecie. Na wszystkich publikowanych do tej pory zdjęciach twarz Vincenta była zasłonięta. Jednak tym razem Asia zrobiła wyjątek...

Joanna Opozda pokazała synka

Jakiś czas temu Joanna zamieściła w swojej wirtualnej galerii całkiem nowe zdjęcie. Aktorka w domowym wydaniu uśmiecha się do obiektywu. Na rękach trzyma Vincenta, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy urósł jak na drożdżach. Chłopiec z ciekawością zerka w aparat. Tym razem jego mama zasłoniła tylko kawałek jego twarzy. Dzięki temu możemy zauważyć, że chłopiec ma piękne ogromne oczy po mamie i pełne usta. 

Pomimo zmęczenia zarówno mama, jak i syn, wyglądają na szczęśliwych. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo obojga.

Trzeba przyznać fanom rację. Vincent to prawdziwa skóra zdjęta z mamy!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antek Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama