Reklama

Joanna Liszowska zachwyca w sieci!

Joanna Liszowska, znana widzom m.in. dzięki roli Patrycji w "Przyjaciółkach", jest bardzo aktywna w sieci. Aktorka często zamieszcza na Instagramie zdjęcie, które zachwycają internautów. Niedawno dodała filmik, który wzbudził ogromne poruszenie.

Joanna Liszowska na Instagramie

Joanna Liszowska nie zwalnia tempa! Właśnie trwają prace nad kolejnym sezonem serialu: "Przyjaciółki", w którym 43-letnia aktorka wciela się w jedną z głównych ról. To ciepła historia czterech koleżanek, które wspólnie dzielą radości i troski. W "Przyjaciółkach" obok Liszowskiej występują także: Anita Sokołowska, Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska-Brauer.

Joanna Liszowska prywatnie to przede wszystkim mama dwóch córek: Emmy oraz Stelli. Ojcem dzieci jest były już partner gwiazdy: przedsiębiorca Ola Serneke.

Joanna Liszowska aktywnie działa zawodowo, ale wcale nie oznacza to, że "zapomniała" o swoich fanach w sieci. W ostatnim czasie piękna aktorka znów uaktywniła się na Instagramie, publikując zarówno kadry prosto zza kulis "Przyjaciółek", jak i zamieszczając "domowe" nagrania czy zdjęcia. Tym razem postanowiła pozdrowić internetową publiczność na krótkim wideo.

Reklama

Joanna Liszowska zachwyca w sieci

Na wspomnianym filmiku Joanna Liszowska lekko uśmiecha się do odbiorców, wykonując delikatne ruchy kamerą. Aktorka postawiła na luźną fryzurę, makijaż podkreślający urodę oraz na jasny strój zakończony dość głębokim dekoltem. Liszowska nie zapomniała także o opisie, "przemycając" dobry humor w hasztagach: tylko pozytywne wibracje, uśmiech, szczęście, kocham moje życie.

Energia płynąca z publikacji serialowej Patrycji Kochan udzieliła się również użytkownikom sieci, a ci pośpieszyli z komplementami! "Piękna i seksowna (...)", "Ideał!", "Piękna kobieta, jedna z najpiękniejszych aktorek", "Genialna- to tylko kilka z wielu słów pozostawionych przez fanów aktorki". 

Czekacie na kolejny sezon "Przyjaciółek" z Joanną Liszowską "na pokładzie"?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL