Joanna Kulig szczerze o dzieciństwie: "Wyszłam z totalnej biedy"

Joanna Kulig pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o swoim zaangażowaniu w akcję "Szlachetna Paczka". Opowiedziała również o filmie, który kręciła w Hollywood, a także... o swoim trudnym dzieciństwie. Przyznała, że wychowała się w "totalnej biedzie".

Joanna Kulig: Szansa na sukces

Joanna Kulig jest absolwentką krakowskiej PWST im. Ludwika Solskiego, specjalizacja wokalno-estradowa. Jest aktorką śpiewającą - słyszeliśmy ją m.in. na płycie "Nawet" Grzegorza Turnaua, którego piosenka "Między ciszą" zapewniła jej 3. miejsce w finale "Szansy na sukces" w 1998 r.; a także w spektaklach muzycznych przygotowywanych przez artystów Piwnicy Pod Baranami.

Debiut Joanny na dużym ekranie miał miejsce w 2007 roku. Zagrała wtedy Teresę w filmie "Środa, czwartek rano".Joanna Kulig znana jest już nie tylko na polskiej scenie filmowej.

Reklama

Aktorka rozwija swoją karierę u boku gwiazd wielkiego formatu. Wszystko dzięki kreacji Zuli w "Zimnej wojnie". 

Joanna Kulig w Hollywood

Joanna Kulig w 2023 roku pojawi się w filmie w reżyserii Michaela Keatona "Knox Goes Away". Zagra partnerkę głównego bohatera.

W programie podkreśliła, że mimo, że pracuje nad filmami w Hollywood, to na stałe mieszka w Polsce.

Joanna Kulig wspomina dzieciństwo. "Wyszłam z totalnej biedy"

Joanna Kulig w "Dzień dobry TVN" opowiadała o akcji "Szlachetna paczka". Wyznała, że inicjatywa jest jej szczególnie bliska.

Aktorka zwróciła także uwagę na różnicę między jałmużną, a pomocą od serca i przyznała, że zawsze pomaga drugiemu człowiekowi.

Wypowiedź podsumowała słowami, że jest dumna ze swojego zaangażowania w akcję oraz powiedziała, że skupienie się tylko na karierze to za mało.

Czytaj więcej: Polacy w zagranicznych serialach Netflixa. To początek międzynarodowej sławy?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy