Joanna Krupa zniewala zmysły w jesiennej stylizacji

Joanna Krupa regularnie udziela się w sieci ku uciesze tysięcy fanów z całego świata. Ostatnio modelka postanowiła opublikować kadr, na którym zaprezentowała się w jesiennej odsłonie. Odważna stylizacja sporo odsłoniła!

Joanna Krupa jest aktywna w mediach od lat. Światowej sławy modelka jest świadoma swojej popularności. By być w stałym kontakcie z wielbicielami, regularnie udziela się na Instagramie. W jej wirtualnej galerii znajdziemy wiele publikacji związanych z realizacją kolejnych projektów zawodowych, chwil wypoczynku czy czasu spędzonego z najbliższymi. Nie brakuje też modowych inspiracji. Ostatnio 43-latka zamieściła fotografię, na której uchwycono jej jesienną stylizację. Przed obiektywem pojawiła się w beżowej marynarce i spodniach. Stylizację uzupełniał czarny kapelusz i top z wcięciami, który odsłonił dekolt i brzuch modelki. Co na to internauci? Pod publikacją posypały się komplementy:

Joanna Krupa: Międzynarodowa kariera

Reklama

Joanna Krupa należy do grona najpopularniejszych modelek na świecie, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,8 mln internautów. Swoją karierę w modelingu rozpoczęła już jako nastolatka. Lata pracy sprawiły, że dziś gwiazda może cieszyć się międzynarodową sławą. Jej fotografie znalazły się na okładach najbardziej znanych czasopism. Oprócz sesji zdjęciowych, brała udział także w pokazach mody największych projektantów oraz pojawiała się w dziesiątkach kampanii reklamowych firm z całego świata. Polscy widzowie z pewnością pamiętają ją z udziału w takich programach, jak np. "Top Model", "Starsza pani musi fiknąć" czy "Misja pies". 

Prywatnie 43-latka związana jest z Douglasem Nunesem, z którym wzięła ślub w 2018 roku. Niewiele ponad rok później para przywitała na świecie swoją pierwszą pociechę. Córeczka - Asha-Leigh - urodziła się 2 listopada 2019 roku w jednym ze szpitali w Los Angeles.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Top Model
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy