Reklama

Joanna Krupa eksponuje wdzięki w biustonoszu! "Rakieta"?

Modelka opublikowała gorącą fotografię w stroju polskiej marki bieliźnianej. W domowym zaciszu, z uśmiechem na twarzy - oczarowała instagramową społeczność. Jak zareagowali fani? Odpowiedź może być tylko jedna! "Rakieta" - czytamy.

Joanna Krupa, modelka, prezenterka telewizyjna, aktywistka praw zwierząt, telewidzom znana jest głównie z roli prowadzącej program "Top Model". Celebrytka od czasu do czasu udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie jej profil na Instagramie przyciąga już 1,8 mln obserwujących. 

Internetowa galeria zdjęć skupia się na publikacjach z zakresu życia prywatnego i zawodowego gwiazdy. Ujęcia z dnia codziennego Joanny Krupy podbijają wirtualne serca użytkowników.

Reklama

Na udostępnianych kadrach modelce towarzyszą często bliscy. W listopadzie 2019 roku na świat przyszła mała Asha-Leigh. Prezenterka związała się z Douglasem Nunesem, z którym w 2018 roku wspólnie powiedzieli sobie głośne "tak". I choć album gwiazdy głównie skupia się na rodzinnych treściach, czasem pojawiają się tam także materiały obrazujące kulisy rozmaitych projektów, sesji zdjęciowych czy pracy na planie. Celebrytka nawiązuje współprace z markami, a ich efektami dzieli się w sieci. Jakiś czas temu przyznała, że wraz z polską marką odzieżową miała okazję pracować przy jej najnowszej kolekcji.

Joanna Krupa zachwyciła internautów

Teraz gwiazda "Top Model" podzieliła się z fanami fotografią, na której relaksuje się w domowym zaciszu. W biustonoszu wspomnianej marki bieliźnianej, z uśmiechem na twarzy i w rozpuszczonych włosach rozgrzewa sieć! Nie tylko za oknem - w sekcji komentarzy posypały się gorące reakcje!

"Just another day being me [pol. Po prostu kolejny dzień bycia mną]" - czytamy w opisie materiału.

Internauci nie szczędzą słów uznania i komplementów. Zmysłowe ujęcie spotkało się z masą pochlebnych opinii. Obserwatorzy nie kryją swojego zachwytu.  

"Cudowna"; "Wyglądasz olśniewająco"; "Rakieta"; "Bądź sobą już zawsze, jesteś najpiękniejszą osobą, jaką spotkałam w swoim życiu - wewnątrz i na zewnątrz!"; "Asiu, prześlicznie, ściskamy gorąco" - to tylko niektóre z internetowych komentarzy.

Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL