Joanna Jabłczyńska zachwyca w czerwieni. Nie jest sama!

Joanna Jabłczyńska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka, która od lat jest obecna w rodzimym show-biznesie, jest świadoma swojej popularności i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Gwiazda "Na Wspólnej" opublikowała właśnie zdjęcia, na których nie brakuje szczerych uśmiechów i czułości.

Joanna Jabłczyńska i Jakub Wesołowski: Przyjaźnią się nie tylko na planie?

Joanna Jabłczyńska regularnie udziela się w mediach społecznościowych, by być w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami. Na zakulisowych fotografiach możemy zobaczyć ją w towarzystwie Jakuba Wesołowskiego, z którym od ponad dwóch dekad razem gra w serialu "Na Wspólnej". Przed obiektywem aktorka zaprezentowała się w czerwonej stylizacji z promiennym uśmiechem. Do wspólnych ujęć dodała zabawny komentarz.

Reklama

"Znamy się długo @a.wesolowska i @jakubwesolowski ale i tak się boję wstawiać jakikolwiek opis pod te zdjęcia. Tak może tylko grzecznie napiszę, że to kulisy sesji z okazji 20-lecia serialu @nawspolnej_tvn"  - czytamy w opisie do kilku kadrów tego aktorskiego duetu.

Joanna Jabłczyńska: W stałym kontakcie z fanami

Joanna Jabłczyńska od lat cieszy się niemałą popularnością. Charyzmatyczna aktorka o wielu talentach debiutowała w mediach, mając zaledwie kilka lat. Jednak największą rozpoznawalność dała jej rola Marty z "Na Wspólnej", w którą wciela się od ponad dwóch dekad. 

37-latka stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami, relacjonując w mediach społecznościowych nie tylko codzienność związaną z pracą na planie czy w teatrze. W jej wirtualnej galerii znajdziemy sporo bardziej prywatnych ujęć. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 105 tysięcy internautów.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska | Jakub Wesołowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy