Joanna Jabłczyńska w zniewalających kadrach. Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Joanna Jabłczyńska należy do grona aktorek, które regularnie udzielają się w mediach społecznościowych. W jej instagramowej galerii znajdziemy wiele relacji z codzienności czy realizacji kolejnych projektów zawodowych. Ostatnio 36-latka pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Co na to fani? "Boska" - czytamy w komentarzach.

Joanna Jabłczyńska cieszy się popularnością od dekad. Debiutowała już jako kilkulatka w zespole Fasolki. Wszechstronnie uzdolniona artystka ma swoim koncie ma wiele występów teatralnych, filmowych czy serialowych. Od ponad dwudziestu lat wciela się w postać Marty z "Na Wspólnej" - ta rola dała jej największą rozpoznawalność. Aktorka, która nie boi się wyzwań i chętnie bierze udział w programach rozrywkowych (Taniec z gwiazdami, Jak oni śpiewają , Agent - Gwiazdy czy Twoja twarz brzmi znajomo), jest świadoma swojej popularności. 36-latka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie śledzą ją tysiące fanów. Ostatnio na Instagramie opublikowała efekty najnowszej sesji zdjęciowej:

Joanna Jabłczyńska w wyjątkowej sesji

Reklama

Fotografie, na których pozuje w czarnej kamizelce, zrobiły niemałe wrażenie na fanach Joanny Jabłczyńskiej. Jest zmysłowo, tajemniczo i bardzo kobieco. Pod kadrami autorstwa fotografa Krzysztofa Salwarowskiego błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komplementów i wyrazów zachwytu. Nic w tym dziwnego - 36-latka przed obiektywem prezentuje się zniewalająco, co potwierdzają komentarze internautów.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska | Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy