Reklama

Joanna Balasz pokazała zdjęcia z partnerką! Zmysłowe kadry podbiły sieć!

Ostatnio głośno zrobiło się o aktorce Joannie Balasz. Gwiazda, znana z takich seriali, jak: "Wojenne dziewczyny", czy "Ojciec Mateusz" niedawno opublikowała w sieci zmysłowe kadry ze swoją partnerką, Iwoną Piotrowską. Jak się okazuje, ukochana aktorki, to była dziennikarka TVN.

Joanna Balasz dokonała coming outu

Joanna Balasz to aktorka, która na co dzień występuje na scenie warszawskiego teatru Capitol. Widzowie mogą kojarzyć ją z popularnych seriali, takich jak: "Wojenne dziewczyny", "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", czy "Zawsze warto".

Ostatnio o aktorce zrobiło się bardzo głośno, a wszystko za sprawą fotografii, jakie zamieściła na swoim instagramowym profilu. Artystka dołączyła bowiem do grona osób, które otwarcie mówią o swojej orientacji seksualnej. Balasz pochwaliła się, że od 5 lat jest w związku z Iwoną Piotrowską, byłą dziennikarką TVN. Na dowód swojej miłości opublikowała zmysłowe kadry z partnerką.

Reklama

"Jestem dumna z tego, kim jestem i z kim jestem. Nie tylko w czerwcu, a każdego dnia" - napisała na Instagramie partnerka aktorki.

Pod postem zakochanych pojawiło się mnóstwo wirtualnych serduszek i komentarzy od zachwyconych fanów. Nie zabrakło również ciepłych reakcji od osób związanych z show-biznesem. Post skomentowali m.in. Maciej Musiał, Zosia Nowak, Anna Karczamrczyk, Kasia Sawczuk, czy Marcelina Zawadzka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama