Jest jednym z najbardziej uznanych reżyserów w historii. Dzięki córce został gwiazdą TikToka

Francesca, 24-letnia córka reżysera Martina Scorsese, chętnie publikuje na swoim koncie w serwisie TikTok filmy ze swoim ojcem. W rozmowie z portalem "People" zdradziła, jak udało jej się namówić twórcę "Czasu krwawego księżyca" do udziału w krótkich klipach, które zamieszcza w internecie.

Na początku Francesca myślała, że jej obserwujący zareagują w stylu: "O kurczę, to Martin Scorsese, co on tutaj robi?". Córkę reżysera śledzi ponad 207 tysięcy użytkowników TikToka. Pierwszy film ze swoim ojcem opublikowała w 2021 roku. 

Jak Martin Scorsese dał się namówić do występów na TikToku?

"Ludzie wrzucali filmy ze swoimi rodzicami i pomyślałam, że też chcę. Dlaczego nie powinnam?" - tłumaczyła. "To do mnie pasuje, bo jestem córeczką tatusia. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. [...] Okazało się, że ludzie nie tylko pokochali jego, ale także naszą relację". 

Reklama

"[Ojciec] zawsze mi mówi, że przy mnie staje się głupiutki — jest dużym dzieckiem. Jest piętnastolatkiem w ciele 81-latka" - podsumowała reżysera Francesca.

Jak wspominała 24-latka, pomysł pojawił się, gdy siedzieli razem w salonie po kolacji i się nudzili". "Zauważyłam, że te filmy zbierają dużo reakcji i pomyślałam, że to szalone" - mówiła Francesca. "Ludzie lubią je oglądać. Kochają, gdy się wydurnia i zachowuje się, jak zwyczajny człowiek. Widzą ogromną gwiazdę i niesamowity talent, którym jest, ale widzą go także jako mojego tatę".  

W zamieszczanych przez Francescę filmach 81-letni Scorsese stara się odgadnąć znaczenie terminów młodzieżowych lub bierze udział w wyzwaniach tanecznych. Reżyser jest obecnie w trakcie kampanii oscarowej swojego filmu "Czas krwawego księżyca"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Martin Scorsese
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy