Jason Momoa rozwodzi się przez... pandemię

Parą są od 16 lat, 4,5 roku temu wzięli ślub. Teraz Jason Momoa i Lisa Bonet ogłosili, że postanowili zakończyć swój związek. W oświadczeniu na Instagramie zdradzili, że jedną z przyczyn ich rozstania jest przemiana, jaka zaszła w ich rodzinie w czasie pandemii.

Nic nie zapowiadało tego, co właśnie się wydarzyło, bo Jason Momoa, aktor znany z ról w filmach "Diuna", "Aquaman" czy "Liga sprawiedliwości", i Lisa Bonet, również aktorka, uchodzili w Hollywood za bardzo zgrane małżeństwo. Jednak jak można przeczytać w ich wspólnym oświadczeniu, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych gwiazdora, ich związek w ostatnim czasie zmienił się na tyle, że postanowili dać sobie wolność. Główną przyczyną tych zmian jest pandemia.

"Wszyscy czuliśmy nacisk i zmiany tych czasów transformacji... Rewolucja trwa i nasza rodzina nie jest wyjątkiem... Odczuwa ją i przekształca się pod wpływem zachodzących zmian. Dzielimy się wiadomościami dotyczącymi naszej rodziny, rozstajemy się jako małżeństwo. Dzielimy się tym nie dlatego, że uważamy, że jest to warte opublikowania, ale dlatego, że chcemy wieść nasze dalsze życie z godnością i uczciwie. Miłość między nami trwa, ale ewoluuje. Dajemy sobie nawzajem wolność, aby móc być tymi, którymi chcemy się stać" - napisali małżonkowie. W oświadczeniu zapewnili też, że będą wspólnie wychowywać dzieci, a całość zakończyli zdaniem "Niech miłość zwycięży, J & L".

Reklama

Do postu o rozstaniu Momoa dołączył kilka symbolicznych zdjęć, między innymi wschód księżyca i fotografię dłoni trzymających pisklę. By uniknąć spekulacji na temat przyczyn ich rozstania, aktor wyłączył pod postem możliwość pisania komentarzy.

Para zaczęła spotykać się w 2005 roku, choć ślub wzięli dopiero 12 lat później - w 2017 roku. W wywiadach zdradzili, że poznali się w klubie jazzowym dzięki wspólnym znajomym i od razu tego samego wieczoru poszli na pierwszą randkę. W 2007 roku urodziła się ich córka Lola, a rok później syn Nakoa-Wolf. Pierwszym mężem Lisy Bonet był Lenny Kravitz. Ze związku z nim aktorka ma córkę Zoë, która poszła w jej ślady i dziś robi karierę w Hollywood.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jason Momoa | Lisa Bonet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy