Reklama

Janusz Chabior wziął ślub kościelny, choć jest... niewierzący

Janusz Chabior i Agata Wątróbska ponad 2 lata temu stanęli na ślubnym kobiercu. Związek gwiazd od początku budził sporo kontrowersji, bo aktorka od swojego wybranka jest młodsza o 18 lat. Teraz na jaw wychodzą informacje, które mogą zaskoczyć fanów pary. Małżonkowie opowiedzieli bowiem o tym, jakie znaczenie miała dla nich uroczystość zaślubin. Okazuje się, że popularny aktor zdecydował się na ślub kościelny, choć jest osobą... niewierzącą.

Janusz Chabior i Agata Wątróbska: Niezwykła historia gwiazd

Janusz Chabior ma już za sobą kilka poważnych związków. Z dziennikarką Barbarą Chabior, ma syna Nikodema. W 2013 roku rozwiódł się z aktorką Anitą Poddębniak. Po rozwodzie z Anitą Poddębniak, czyli Matysiakową z niezapomnianej "BrzydUli", aktor stwierdził w wywiadzie, że szuka kobiety, z którą - to jego słowa - chciałby zostać w łóżku dłużej niż godzinę. 

Jeszcze kilka lat temu wątpił, czy dane mu będzie spotkać na swej drodze kobietę, dla której straci głowę i oszaleje z miłości. "W moich skomplikowanych relacjach damsko-męskich myślałem, że już wyczerpałem limit, że zostałem wycięty, usunięty z kolejki oczekujących, że już został tylko dom spokojnej starości i teraz muszę się wyłącznie wpuścić głęboko w pracę. I nagle, ni z tego ni z owego, spotkałem kobietę" - powiedział w rozmowie z portalem Anywhere.pl.

Reklama

W 2019 roku zaskoczył fanów, gdy na Instagramie przyznał, że oświadczył się swojej ukochanej. Wybranką aktora jest o 18 lat młodsza aktorka telewizyjna i teatralna, Agata Wątróbska. Ukochanej oświadczył się podczas podróży do słonecznej Italii. Rok później, w czerwcu poinformowali o swoim ślubie. 

"Mamy to! Powiedzieliśmy sobie tak!" - pochwalił się aktor na Instagramie. Uroczystość była nietypowa. Aktor poszedł do ołtarza bez krawata i z kapeluszem, z kolei jego wybranka do żółtej sukienki założyła trampki. Podczas skromnego wesela podano zaś... pizzę.

Wziął ślub kościelny, choć jest niewierzący...

Aktorska para zdecydowała się na ślub kościelny, mimo że aktor od wielu lat głośno mówi, że jest niewierzący. Tak wspomina dziś dzień ślubu:

"Agata przysięgała Bogu, a ja miłości. Bardzo się wzruszyliśmy i to był chyba najpiękniejszy dzień mojego życia" - mówił w Polsat Cafe.

Tak ceremonię wspominali natomiast w wywiadzie dla "Vivy!":

"Jestem osobą wierzącą. Bez względu na to, jak bardzo nasz obecny rząd i niektórzy kościelni hierarchowie starają się zbrzydzić nam religię, dla mnie wiara pozostała ważna. Chciałam mieć ślub kościelny" - opowiadała Agata Wątróbska.

"Jestem osobą niewierzącą, ale dla mnie również było to magiczne przeżycie, bo wyjątkowy był człowiek, który udzielał nam ślubu. Człowiek to słowo klucz. Wojciech Drozdowicz, proboszcz parafii na Bielanach" - dodał Janusz Chabior.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy