Jane Seymour i Joe Lando znowu razem! Jak wyglądają gwiazdy "Dr Quinn"?

"Dr Quinn" był jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. W latach 90. losy pani doktor oglądali niemal wszyscy. Serial przez sześć sezonów wzbudzał ogromne emocje. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy tytułowej lekarki i jej ukochanego Byrona Sully. Aktorzy, którzy wcielali się w główne role wciąż się przyjaźnią, a niedawno spotkali się ponownie na planie nowej produkcji. Jak dziś wyglądają Jane Seymour i Joe Lando?

"Dr Quinn": Serialowy hit

"Doktor Quinn" to amerykański serial obyczajowy zrealizowany w konwencji westernu i jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych lat 90. Główną bohaterką serialu jest tytułowa doktor Michaela Quinn, córka lekarza, która w poczuciu misji i odpowiedzialności za los drugiego człowieka porzuca wygodne życie w Bostonie, by rozpocząć pracę jako miejscowy lekarz w niewielkim Colorado Springs.

Okazuje się jednak, że na miejscu doktor Quinn musi walczyć nie tylko z chorobami, ale również uprzedzeniami, stereotypami i zacofaniem. Świat połowy XIX wieku na Dzikim Zachodzie nie jest zbyt przyjazny dla wykształconych kobiet w lekarskim kitlu... W międzyczasie piękna lekarka poznaje miłość życia, tajemniczego i przystojnego Sully'ego (w tej roli Joe Lando).

Reklama

Dzięki ogromnemu sukcesowi komercyjnemu serial Doktor Quinn doczekał się aż sześciu sezonów i dwóch filmów. Mająca polskie korzenie (jej przodkowie pochodzili z Płocka) odtwórczyni głównej roli Jane Seymour za swoją kreację aktorską otrzymała statuetkę Złotego Globu (1996).

Przyjaźń, która trwa do dziś

Po zakończeniu serialu aktorzy, wcielający się w główne postaci pozostali przyjaciółmi. Po latach mieli nawet okazję pracować razem przy innej produkcji. Ostatnio natomiast ponownie spotkali się na planie. Tym razem pracują przy filmie "A Christmas Spark". W sieci już pojawiły się pierwsze nagrania i zdjęcia, ukazujące gwiazdorski duet. Spójrzcie, jak ulubieńcy widzów wyglądają dziś!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jane Seymour | Joe Lando | Dr Quinn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy