Jada Pinkett Smith o przełomie ws. zabójstwa Tupaca. Byli bliskimi przyjaciółmi

W piątek 29 września poinformowano, że aresztowano mężczyznę powiązanego z zabójstwem Tupaca Shakura. O przełomie w śledztwie w sprawie śmierci muzyka wypowiedziała się aktorka Jada Pinkett Smith, z którą łączyła go bliska przyjaźń.

7 września 1996 roku Shakur przebywał w Las Vegas. Późnym wieczorem auto, którym podróżował, zostało ostrzelane podczas postoju na sygnalizacji świetlnej. Raper został trafiony cztery razy. Zaraz trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Zmarł 13 września 1996 roku w wieku zaledwie 25 lat. 

W piątek 29 września 2023 roku policja zatrzymała Duane'a "Keffe D" Davisa jako powiązanego z morderstwem. To pierwszy w przełom w sprawie zabójstwa muzyka od 27 lat. Podejrzany ma dziś 60 lat. 

Na doniesienia mediów zareagowała Jada Pinkett Smith. Aktorka zamieściła na swoim koncie na Instagramie rolkę, w której odniosła się do sprawy. "Mam nadzieję, że teraz otrzymamy odpowiedzi i będziemy mogli zamknąć ten rozdział" - stwierdziła. "Spoczywaj w pokoju, Pac". 

Reklama

Pinkett Smith wielokrotnie mówiła w mediach o swojej przyjaźni z Tupakiem. Poznali się w Baltimore School of Arts w Maryland. W 2015 roku w wywiadzie dla Howarda Sterna aktorka wspominała, że "nigdy nie spotkała takiej osoby jak on. Miał tyle charyzmy".

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jada Pinkett Smith
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy