Reklama

Izabella Scorupco we wzruszających słowach do męża

Piękna Polka przed laty miała niemal cały świat u stóp. Dzięki roli w filmie o przygodach agenta 007 zyskała międzynarodową sławę. Swojej szansy na wielką karierę jednak w pełni nie wykorzystała. Dziś stawia na życie rodzinne. Ostatnio opublikowała w sieci zdjęcie swojego ukochanego.

Choć Izabella Scorupco nie porzuciła kariery zupełnie, świadomie zrezygnowała z wielu zawodowych projektów. W wywiadach przyznawała, że kariera nigdy nie była dla niej najważniejsza. Od zawsze marzyła o rodzinie, której ostatecznie się poświęciła. Ma dwójkę dzieci - córkę Julię i syna Jacoba Martina. Od lat mieszka w Los Angeles.

W 2019 roku gwiazda wyszła za mąż po raz trzeci, a jej wybrankiem został szwedzki biznesman Karl Rosengren. Ostatnio obchodził on urodziny, dlatego Scorupco postanowiła opublikować jego zdjęcie na swoim Instagramie. 

Co Izabella Scorupco robi dziś?

Reklama

Dzisiaj Scorupco dzieli życie miedzy Stany Zjednoczone i Szwecję, z którą aktorka jest związana zawodowo.

Wystąpiła m.in. w szwedzkim serialu fantasy "Hidden - Förstfödd". Aktorka od lat zachwyca nie tylko talentem, ale również niezwykłą urodą. Patrząc na jej nowe zdjęcia, ciężko uwierzyć, że ma 52 lata. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL