Reklama

Izabella Krzan zniewala ciałem w bikini

Izabella Krzan dzieli się w sieci kolejnymi kadrami ze swoich tegorocznych wakacji. Modelka i prezenterka telewizyjna znana z programów "Koło fortuny" i "Pytanie na śniadanie" chętnie pozuje w bikini, a fani nie szczędzą jej komplementów.

Izabella Krzan w telewizji

Izabella Krzan zaczynała karierę od udziałów w konkursach piękności. W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, co otworzyło przed nią wiele drzwi. Wkrótce zaczęła współpracować z Telewizją Polską.

Obecnie jest gospodynią nadawanych na antenie telewizyjnej Dwójki programów "Koło fortuny" oraz "Pytanie na śniadanie". Regularnie współprowadzi też wszelkie organizowane przez publicznego nadawcę imprezy okolicznościowe.

Izabella Krzan na Instagramie

Izabella Krzan z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Potwierdzają to stale rosnące statystyki jej profili w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie 27-latka udziela się najaktywniej, obserwuje ją już ponad 270 tysięcy osób.

Reklama

Piękna modelka dba o fanów i wciąż dzieli się z nimi nowymi zdjęciami i wpisami, w których uchyla rąbka tajemnicy na temat swojej codzienności.

Izabella Krzan w bikini

Gwiazda programów "Pytanie na śniadanie" i "Koło fortuny" w ostatnich tygodniach zasypuje fanów kolejnymi wakacyjnymi zdjęciami. 27-latka w przerwach od zawodowych obowiązków ładuje baterie w rodzinnych stronach - w województwie warmińsko-mazurskim. Chętnie wypoczywa nad wodą i daje się fotografować w bikini.

Na najnowszym udostępnionym w sieci zdjęciu również ma na sobie jedynie dwuczęściowy strój kąpielowy, który podkreślił jej fenomenalną figurę. W sekcji komentarzy komplementom nie ma końca. Fani nie mogą się napatrzeć.

"Najpiękniejsza", "Cud natury", "Ale hot!", "Bogini" - zachwycali się komentujący.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL