Reklama

Izabella Krzan prosto z łóżka. Pozuje w pościeli

Izabella Krzan podzieliła się zjawiskowym kadrem. W jasnym pomieszczeniu, z zapierającym dech w piersiach krajobrazem za oknem gwiazda TVP wypoczywa na łóżku. Zabawny opis podbija wirtualne serca fanów!

Izabella Krzan - kariera

Izabella Krzan przyciąga do siebie spore grono wielbicieli. 27-latka jeszcze w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia 2016. Od tego czasu jej kariera nieustannie pnie się ku górze. Popularność przyniosły jej także występy w rozmaitych projektach telewizyjnych, wśród których wymienia się m.in. cykl reportaży "Lajk!", "Koło fortuny" oraz "Pytanie na śniadanie". Na ekranie popularnego programu śniadaniowego najczęściej towarzyszy jej Tomasz Kammel.

Jej zawodowa działalność, charyzma i urok osobisty sprawiły, że Krzan ma setki wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej publikacje w sieci. 268 tysięcy użytkowników na bieżąco obserwuje każdy jej krok w mediach społecznościowych.

Reklama

W wirtualnej galerii zdjęć modelki nie brakuje osobistych fotorelacji z wyjazdów, kadrów ukazujących chwile w domowym zaciszu, a także ujęć prezentujących kulisy jej pracy w telewizji. Tym razem zaskoczyła odbiorców niezwykle uroczym kadrem prosto z pościeli.

Izabella Krzan zachwyciła fanów

Drewniane okna, zielone drzewa, błękitne niebo, wygodne łóżko - Izabella Krzan postanowiła złapać chwilę oddechu od zawodowego pędu. Opis z humorem nawiązuje do kompozycji całej fotografii. Celebrytka wypoczywa w jasnym pomieszczeniu. W beżowych spodniach z szelkami, w białym topie i w rozpuszczonych włosach pozuje przed aparatem.

"Planując kolejne aktywności, których dzisiaj nie zrobię" - podpisała fotografię.

Internauci nie pozostali obojętni wobec nowej publikacji gwiazdy. Na ich reakcję nie trzeba było długo czekać, a w sekcji komentarzy posypały się komplementy.

"Przepiękna", "Ślicznotka", "Wyglądasz zjawiskowo", "Zjawiskowo piękna", "Ideał", "Cudna", "Super fota i super opis, też tak dziś mam", "Wyglądasz bosko" - podkreślali obserwatorzy.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL